Rodiče nemocné Kate jsou na mizině! Jejich Podnikání skočilo 85 milionovým dluhem! Jsou v insolvenci!


Rodiče princezny Kate Middleton, Carole a Michael Middletonovi, se potýkají s vážnými finančními problémy. Zatímco princezna Kate bojuje s rakovinou, její rodina čelí velmi vysokým dluhům. Byznysový plán Middletonových se rozpadl a rodina se octla na pokraji bankrotu.

View this post on Instagram

A post shared by Giornalista royal watcher 👑Stefania Conrieri (@arie_da_regina)

Nevydařený plán

Carole a Michael Middletonovi se podíleli na podnikání s názvem Party Pieces, které se specializovalo na prodej párty potřeb. Firmě se zpočátku dařilo a dokonce se rozhodli expandovat do Spojených států. Nicméně, pandemie Covid-19 zasáhla podnikání a zákazy veškerých společenských akcí znamenaly konec veselí. Prodeje klesly, investoři se stáhli a dluhy dosáhly více než 74 milionů korun. Firma se nakonec ocitla v insolvenci a byla nucena změnit majitele.

Čtěte také: Desetiletá holčička byla zvolená nejkrásnějším děvčetem světa

Finanční problémy a dluhy

Po rozpadu byznysového plánu Middletonovi čelí obrovským finančním problémům. Dluhy ve výši přes 74 milionů korun byly vyčísleny insolvenčním správcem, který od nich navíc požaduje zaplacení odměny ve výši 7,7 milionu korun. Bohužel, Carole a Michael nemají dostatek finančních prostředků na splacení této částky.

Snaha o ochranu princezny Kate

Carole a Michael Middletonovi se snaží svou vážně nemocnou dceru Kate ochránit před finančními problémy rodiny. Přestože je situace pro Middletonovy velmi těžká, snaží se zvládnout vše bez pomoci svých dětí. Carole se zoufale snaží udržet veškeré finanční starosti co nejdál od Kate.

Výzva pro rodinu Middletonových

Finanční problémy rodiny Middletonových představují velkou výzvu pro celou rodinu. Zatímco princezna Kate bojuje s rakovinou a potřebuje podporu svých blízkých, její rodiče se potýkají s hrozbou bankrotu. Je důležité, aby rodina Middletonových našla způsob, jak vyřešit své finanční obtíže a zároveň poskytnout Kate potřebnou podporu a péči.

Zdroj: Blesk.cz