Rodiče netušili, jak se jejich dcera dostává z postýlky. Ukázalo jim to video

Chloe Cardinal je 15měsíční holčička, která dokázala kouzelnický trik. To si alespoň její rodiče na začátku mysleli. Nedokázali totiž pochopit, jak se jejich dcera mohla dostat z postele a potom i ze zavřené místnosti. Nepočítali ale s tím, že má hned dva partnery, kteří ji v tomto malém zločinu pomáhají. A dokonce to byl jejich nápad, aby vstala a vykradla se ven ze svého pokoje.

https://animalchannel.co/

Psi svou malou kamarádku milují

Zlatí retrívři Colby a Bleu jsou nedílnou součástí rodiny. Toto trio dělá vše společně a ranní vstávání není žádnou výjimkou. Musí samozřejmě využít každou chvíli, kdy si mohou společně hrát a mazlit. Dělí se spolu také o dobroty, které jim může malá holčička pomoci získat. A právě to byl důvod, proč se jí rozhodli dostat několikrát z pokoje a užít si čas bez dospělých.

https://animalchannel.co/

Dětská chůvička zjistila, co se v noci děje

„Byli jsme v šoku! Jak mohla vstát z postele?“ řekl její otec Christ Cardinal. „Tohle je poprvé, co se jí podařilo takhle uniknout. Vyrostla?“ Jednu noc zaslechli hluk na dětském monitoru a zjistili pravdu. Za všechno mohli jejich chlupatí členové rodiny. Jeden z nich totiž umí otevřít kliku na dveřích, a proto se snadno dostali do pokoje k malé holčičce.

Psi vylákali malou holčičku z postele

Jakmile se psi dostali dovnitř, vlezli za ní do postele a začali jí budit. Holčička vstala, ale nechtěla ven z postele. Proto vzali jejího plyšáka a rozhodli se, že ji nalákají ven pomocí hračky. To se povedlo. Chloe odsunula jednu ze zábran u své postele a vyběhla za psi ven z pokoje. Kdyby jí psi nevzbudili a nevylákali ven, nic z toho by se ale nestalo.

Video se stalo virální!

Rodiče se rozhodli, že dají video z dětské chůvičky na internet. Bylo to tak vtipné, že se o to chtěli podělit. Nečekali, že se stane virálním a uvidí ho miliony lidí. Tyto zlaté retrívry ale můžete najít na internetu jako „Cheese Pups“, protože mají vlastní show. Rodina sdílí jejich vtipná videa a všichni si společně užívají skvělé chvilky.

https://animalchannel.co/

Zdroj: animalchannel.co