Rodiče odmítli své postižené dítě. Zdravotní sestřičky je museli přemluvit

Když se rodiče těší na svého potomka, nepřemýšlejí nad tím, jestli bude dítě zdravé – pokud nevyšlo něco špatně na běžných vyšetřeních, počítají s tím, že bude nejen zdravé, ale také krásné. Žena, která porodila svého potomka, si ale při pohledu na něj řekla, že si ho domů neodnese.

Adama si jeho rodiče nechat nechtěli

Rodiče malé Adama se po tom, co ho uviděli, rozhodli nechat ho v porodnici. Domů si ho odnést nechtěli, a to z jediného důvodu – nebyl zdravý. Sami rodiče pak řekli, že pokud by je lékaři donutili vzít si potomka domů, museli by ho stejně otrávit, protože by se za něj styděli. A co bylo tím problémem?

https://www.tudasfaja.com/

Adámek se narodil se zdravým srdcem, plícemi i mozkem, bohužel mu ale příroda nenadělila oční víčka, nos nebo ruce. Jeho nohy byly srostlé k sobě. Rodiče si mysleli, že mají pouze dvě možnosti, jak tuto situaci vyřešit – buď nechat dítě samotné, nebo ukončit vlastní život. Přitom dítě za nic nemůže, nemůže za to, jak vypadá nebo jak vypadat bude. Rodičům to ale zlomilo srdce.

Adopce malého Adama mu zachránila život

Zdravotní sestra a lékař, kteří byli manželé a zároveň měli malého Adama na starosti, se rozhodli, že ho adoptují. Nešlo o jednoduchý krok, ale nakonec došel do zdárného konce. Nemohli se totiž dívat na to, že Adam nemá žádnou rodičovskou lásku. U dítěte se objevilo genetické onemocnění, které patří mezi velmi vzácné. Adam musel podstoupit řadu operací.

https://www.tudasfaja.com/

Ty byly hodně finančně nákladné, ale rodiče uspořádali sbírku, během které se vybralo na 100 000 dolarů. Adam je nyní už schopný zavřít oči i ústa a užívá si života jako každé malé dítě. Proto by si měl každý rodič uvědomit, že dítě je zázrakem, a udělat to nejlepší proto to, aby vyrůstalo s rodinou. Adam se těší z péče Raji i Jessicy a má spoustu malých kamarádů, kteří jsou kolem něj. To, jak vypadá, už nikoho nepřekvapí.

Zdroj: tudasfaja.com