Rodiče věděli na první pohled, že život jejich dcery nebude jednoduchý

Život je velmi nepředvídatelný. Nikdy nevíme, co nám osud přinese a kam nás zavede. Mladé manžele Elizu a Erika Bahnemanovi zavedl na zajímavou cestu. Byli oba naprosto zdraví a Eliza měla skvělé těhotenství.

Po porodu malé Belly ihned věděla, že se jejich životy naprosto změní. Nejen kvůli tomu, že jsou z nich rodiče, ale také kvůli postižení jejich malé holčičky.

Holčička byla na první pohled jiná

Bella měla po narození nízkou tepovou frekvenci. Žádný z doktorů jí negratuloval a neměl radost. To Elizu hodně znervóznělo. Cítila se bezmocná a jen čekala, co se bude dít. Všichni byli skleslí, když přišli i s dítětem v náručí. Jakmile Bellu viděla, věděla naprosto přesně, proč nikdo neslaví. Bella jednoduše vypadala jinak. Její obličej nebyl jako u jiných dětí.

Čtěte také: Rozchod herce Daniela Krejčíka a Matěje Stropnického: Detaily konce jejich vztahu

Vypadala velmi křehce a bezmocně. Elizu ale vůbec nezajímalo, že její holčička vypadá trochu jinak. Velmi ji milovala a ihned věděla, že udělá všechno na světě, aby ji ochránila před každým problémem a nebezpečím. Lékaři nakonec zjistili, že má holčička vzácný Treacher Collinsův syndrom, kvůli kterému má dívka jinou stavbu kostí obličeje.

Zdravotní problémy přišly velmi brzy

Bella se narodila se ztrátou sluchu, malou čelistí, menšími dýchacími cestami a rozštěpem horního patra. Po mnoho dní byla v inkubátoru, protože nedokázala sama dýchat. Museli ji také krmit sondou.

https://dobrespravy.eu/

Potom následovaly první operace. Bellu čeká ještě mnoho dalších operací, které ji pomohou k lepšímu životu. S tím vším se musí vyrovnávat i její rodiče.

Podpora ostatních rodičů

Eliza a Erik se rozhodli, že budou dceři pomáhat, jak to jen jde. Kromě toho podporují také ostatní rodiče postižených nebo nemocných dětí. Někteří lidé totiž dokáží být velmi krutí k lidem, kteří doma nemají zcela standardní dítě. Všichni tito rodiče i děti potřebují velkou podporu a pomoc v těžkých časech. Tyto rodiče i Bellu čeká ještě mnoho výzev.

Zdroj: dobrespravy.eu