Rodina adoptovala starého psa, aby mu dopřála krásné poslední dny života

Pořídit si zvíře znamená, že se o něj musíte starat do konce jeho života. Mnoho lidí to bohužel nezvládne a odloží svého psa, kočku nebo jiného mazlíčka do útulku. Některá zvířata se tam dostanou mladá a mají dobrou šanci na adopci. Jiní se tam dostanou kvůli svým zdravotním problémům ve starším věku. Ti bohužel nemají velkou šanci na nový domov. Tento pes měl velké štěstí.

Stará fenka se dostala do útulku

Většina lidí dává při adopci přednost štěňatům. Tato 15letá fenka se dostala do útulku poté, co začala mít problémy s pomočováním. Měla také mnoho dalších zdravotních problémů, se kterými majitelé nechtěli mít problémy. Proto se rozhodli, že se krásné a oddané fenky zbaví a odvezou ji do útulku, ze kterého ji před 10 lety sami adoptovali.

Pracovníci útulku byli odhodlaní najít novou rodinu. Nechtěli, aby fenka zemřela v útulku ani v tomto pokročilém věku. Věděli, že to bude velmi náročný úkol, ale nevzdávali se. Pes byl velmi smutný. Pro starší psy je náročné se dostat do péče někoho jiného a také je těžké si najít majitele. Lidé si nechtějí vzít domů psa, který má evidentně zdravotní problémy a brzy zemře.

https://animalsstory.com/

Veterinářka s partnerem si fenku vzali domů

Naštěstí se našla velmi laskavá veterinářka, která se okamžitě rozhodla pro adopci. Netty je velmi hodná fenka, která potřebovala dokonalou rodinu. Veterinářka Amy Kiddová a její partner neváhali a ihned si ji vzali domů. Jako veterinářka jí mohla poskytnout vhodnou péči a darovat jí poslední chvíle jejího života, které si zasloužila.

Netty se velmi rychle zabydlela ve svém novém domově. Dostala nejen plyšové hračky, ale také další domácí mazlíčky, se kterými si může hrát. Jakmile Netty přivezli do nového domova, okamžitě usnula na gauči s dcerami Amy a obklopená šesti kočkami. Šťastnější tento pes již nemůže být a konec svého života si může naplno užít.

Zdroj: animalsstory.com