Rodina opustila svého psa v kleci na konci slepé ulice

Pořídit si domácího mazlíčka je obrovská zodpovědnost. Bohužel mnoho lidí si to neuvědomuje, dokud si ho nepořídí. Potom zjistí, že se o něj nechtějí nebo nedokáží starat každý den a rozhodnou se ho zbavit. To si žádné zvíře nezaslouží. Lidé, kteří si ho vezmou domů, by ho měli vždy milovat a pečovat o něj. Jeden pes v Kalamazoo v Michiganu bohužel také zažil opuštění.

animalchannel.co

Bezcitné opuštění na ulici

Majitelé jednoho psa ho nechali zavřeného v kleci pro psi. Asi si mysleli, že jsou velmi ohleduplní, protože vedle něj nechali pytel žrádla pro psy. Psa našla místní žena, která ho okamžitě vyfotila a fotografii zveřejnila na Facebooku. „Tento pes byl dnes takto ponechán ve slepé ulici v Kalamazoo. Pokud znáte někoho, kdo může pomoci, je momentálně s přítelem,“ napsal Lindsey Kellerová.

animalchannel.co

Pes je velmi mladý. Je mu něco mezi jedním a dvěma lety. Žena dále napsala, že si ho k sobě vzala, ale má doma také další psi. Nemůže si ho proto nechat déle než jednu noc. Hledala někoho, kdo by si ho vzal k sobě a postaral se o toto krásné, milé a nevinné stvoření. Jeho majitelé ho zanechali na ulici na viditelném místě, takže očekávali, že ho někdo najde.

Čtěte také: Krásný úsměv! Díky němu získala fenka Layla nový domov!

animalchannel.co

Komentáře pod příspěvkem se zbláznily

V sekci komentářů se okamžitě objevilo hodně nenávistných komentářů vůči majitelům. „Prosím, žádnou nenávist. Jeho rodina si zřejmě myslela, že je to pro něj nejlepší. Neznáme jejich příběh,“ napsal Lindsey. A rozhodně je to pravda. Nemůžeme vědět, proč ho tam rodina zanechala. V každém případě ale mohli zvolit jinou možnost, než ho nechat na ulici.

Příspěvek získal hodně pozornosti

Lindsey hned následující den zveřejnila novinky v příběhu. Pes byl již v pěstounské péči u jiné rodiny a čekal na adopci. „Náš tajemný pes, kterého jeho rodina opustila začátkem tohoto týdne, prospívá v pěstounském domově. V současné době čeká v rodině a pak bude k dispozici k adopci.“ Dobrou zprávou je, že se dostane do milující rodiny a nebyl v kleci dlouho, takže je naprosto zdravý.

animalchannel.co

Zdroj: animalchannel.co