Rodinné tragédii, při niž byla zavražděna Victoria Velvet přihlíželi jejich 3 děti! Co s nimi nyní bude?

Zpráva o násilné smrti známé české zpěvačky Victorie Velvet, která byla zastřelená svým manželem v Turecku, šokovala celou zemi. Tato tragická událost, která se odehrála v rodinné vile v Ankaře, měla být svědky tři děti páru. Smrt talentované umělkyně, která se v Turecku etablovala jako úspěšná podnikatelka a propagátorka běhání, zanechala v srdcích fanoušků i kolegů hlubokou bolest a neuvěřitelnou lítost.

Okolnosti tragické události

Příčinou tragédie měly být zprávy v mobilním telefonu Victorie Velvet, které vyvolaly prudkou hádku mezi manželi. Žárlivý podnikatel David Thomas Blyth, majitel mezinárodní ropné společnosti, měl svou krásnou manželku zastřelit a následně spáchat sebevraždu. Celý děsivý incident se odehrál přímo před zraky jejich tří dětí, z nichž nejstaršímu bylo pouhých 14 let. Právník rodiny uvedl, že nemohou potvrdit ani vyvrátit, zda byly děti svědky samotného činu, jelikož vyšetřování stále probíhá.

Rodina Victorie Velvet

Její exotická krása po matce z Namibie a nesmírný talent ji brzy vynesly do povědomí tuzemské hudební scény. Victoria vydala své debutové album v roce 2005 a postupně se etablovala jako uznávaná umělkyně, vystupující v klubech a rádiu. V roce 2003 dokonce měla příležitost vystoupit po boku zpěvačky Dary Rolins.

Život v Turecku a úspěšné podnikání

V roce 2019 se Victoria rozhodla přesídlit za svým manželem Davidem do Turecka, kde on podnikal v ropném průmyslu. Zpěvačka se v Ankaře rychle prosadila a založila několik organizací zaměřených na sport, umění a solidaritu, čímž se stala místní známou celebritou. Navzdory tomu, že Victoria původně nechtěla opustit Česko, rozhodla se podpořit svého manžela a pomoci mu s rozjezdem firmy.

Tragická vražda a následky pro rodinu

Tragická událost, při níž David Blyth zastřelil svou manželku a následně spáchal sebevraždu, zanechala jejich tři děti bez rodičů. Právník rodiny vyjádřil, že v této těžké době potřebují klid a soukromí, aby mohli zpracovat tuto obrovskou ztrátu. Emocionální reakce kolegů a přátel Victorie Velvet, kteří ji popisovali jako skvělou ženu a lidskou bytost, jen podtrhují hloubku tragédie.

Zdroj: Ahaonline.cz