Roman Šebrle a jeho partnerka, moderátorka Hedviga Lišková, vyrazili na společnou dovolenou! (Video)

Roman Šebrle, bývalý desetibojař a moderátor, nedávno překvapil veřejnost novinkou. Ukončil vztah s cukrářkou Lenkou a informoval o novém, který právě začal. Kromě toho se rozhodl vyrazit na romantický výlet do Málagy se svou novou partnerkou Hedvigou. Pojďme se podívat blíže a zjistit více jejich soukromém životě.

View this post on Instagram

A post shared by Hedvika Lišková (@hedvika.liskova)

Rozchod s cukrářkou a nový vztah

V pořadu 7 pádů Honzy Dědka Roman Šebrle přiznal, že jeho vztah s cukrářkou Lenkou už skončil. S Lenkou se seznámil přes Instagram a veřejně ji představil jako svou partnerku v srpnu loňského roku. Tento vztah byl navíc poznamenaný probíhajícím rozvodem s jeho dlouholetou manželkou Evou. Nyní přeskočila jiskra mezi ním a jeho kolegyní z práce reportérkou Hedvigou Liškovou z Primy.

Čtěte také: Andrea Černá, Princezna ze mlejna,“ nedávno překvapila své fanoušky sdílením svého prvního selfie vůbec. Podívejte se, jak vypadá nyní!

Roman Šebrle

Roman Šebrle je známý nejen svými sportovními úspěchy, ale také svou atraktivní osobností. I ve svých 48 letech si nemůže stěžovat na nedostatek zájmu žen. Jeho příspěvky na Instagramu odrážejí jeho sebevědomí a odvahu. Na fotografiích zveřejňuje svou sportovní postavu v odvážných pózách. Roman Šebrle je opravdu sportovcem, který se nebojí ukázat svou přitažlivost.

Cesta do Málagy

Nedávno vyrazil se svou novou partnerkou Hedvigou na romantický výlet do Málagy. Tato destinace je známá svými krásnými plážemi, slunečným počasím a bohatou historií. Předpokládá se, že Šebrle a jeho partnerka si užili romantických okamžiků a společně objevili kouzlo tohoto španělského města.

View this post on Instagram

A post shared by Roman Šebrle (@sebrleroman)

Šebrleho kariéra a moderování

Roman Šebrle je nejen známým sportovcem, ale také úspěšným moderátorem. Přestože měl na začátku své moderátorské kariéry nějaké obtíže s artikulací, dokázal se přizpůsobit a zlepšit své dovednosti. Jeho moderátorský styl se stal oblíbeným u diváků a získal si jejich přízeň.

Soukromý život a veřejný zájem

Roman Šebrle je veřejnou osobností, a proto se o něm často píše v médiích. Jeho soukromý život je předmětem zájmu fanoušků i novinářů. Šebrleho vztahy a romantické dobrodružství jsou sledované s napětím.

Zdroj: iDNES.cz