Samozvaná „lidská Barbie“ má největší rty na světě! Ty ale způsobují nesymetrii v obličeji, proto si zvětší i nos!

Andrea Ivanovová, známá jako samozvaná „lidská Barbie“, je bulharská influencerka, která se proslavila svou posedlostí vypadat dokonale. Poté, co si nechala aplikovat botoxové injekce do rtů, aby je zvětšila a stala se ženou s největšími rty na světě, nyní přišla s dalším neobvyklým plánem – nechat si aplikovat výplně i do nosu. Její cíl? Vyrovnat nesymetrie ve tváři, které podle ní způsobuje nadměrné zvětšování rtů.

Andrein příběh je fascinujícím pohledem na moderní posedlost dokonalým vzhledem. V tomto článku se podíváme na Andreinu cestu k vytvoření té „nejdokonalejší“ tváře a zamyslíme se nad dopady, které její úsilí může mít.

Bulharská Barbie a její cesta k největším rtům na světě

Andrea Ivanovová, která se sama označuje za „lidskou Barbie“, je 26letá bulharská influencerka, která se proslavila svou posedlostí dokonalým vzhledem. Vše začalo v roce 2018, kdy si nechala aplikovat první série botoxových injekcí do rtů, s cílem dosáhnout co největších úst.

Chci mít největší rty na světě,“ prohlásila tehdy Andrea. „Je to můj sen a jsem odhodlaná ho uskutečnit.

A její sen se postupně začal naplňovat. Díky opakovaným aplikacím botoxu se Andreiny rty stále zvětšovaly, až dosáhly obrovských rozměrů. Stala se tak ženou s nejrozměrnějšími rty na planetě.

Tento netradiční koníček jí však přinesl i řadu komplikací. Kromě zdravotních problémů, které mohly být důsledkem nadměrného používání botoxu, si Andrea všimla, že její obličej začíná být nesymetrický. A to ji začalo trápit.

Nesymetrický obličej a plán na vyrovnání

Podle Andrey způsobují její velké rty a vystouplé lícní kosti hromadění vrásek a celkovou nesymetrii v obličeji. A tak se rozhodla, že přijde s řešením – nechá si aplikovat botoxové výplně i do nosu, aby nerovnosti ve tváři vyrovnala.

Můj chirurg mi výplň kolem nosu sám doporučil, protože jinak by můj obličej s přibývajícím věkem vypadal velmi staře,“ vysvětluje Andrea své rozhodnutí. „Mám velké množství výplně ve rtech a v lícních kostech, a to způsobuje hromadění vrásek. Choulostivá místa v obličeji je třeba hydratovat a aplikovat do nich injekce.

Zdá se, že Andrea je odhodlaná jít až za hranu, aby dosáhla svého ideálu dokonalé tváře. Botoxové výplně do rtů, lícních kostí a nyní i do nosu mají zajistit, že bude její obličej dokonale symetrický a bez jakýchkoliv nedokonalostí.

Zdravotní rizika a psychologický dopad

Andrein příběh však vyvolává řadu otázek ohledně dlouhodobých důsledků její posedlosti dokonalým vzhledem. Opakované aplikace botoxu a dalších výplňových materiálů mohou mít závažné zdravotní dopady, včetně poškození tkání, nervů a cév.

Navíc je zde i psychologický aspekt. Snaha o dosažení nerealistického ideálu krásy může vést k narušení vlastního sebevědomí a sebehodnocení. Andrea sama přiznává, že její netradiční koníček jí přinesl i jiná trápení.

Odborníci se shodují, že takto radikální zásahy do vzhledu mohou mít negativní dopad na duševní zdraví. Pocity nedostatečnosti a neustálá snaha o dokonalost mohou vést k úzkosti, depresi a dalším psychickým problémům.

Zdroj: Ahaonline.cz