Saxofonista Felix Slováček slaví 81. Narozeniny! Velké oslavy nečeká. „Dáda asi ani netuší, co je za den!“

Známý český saxofonista a hudebník Felix Slováček dnes slaví 81. narozeniny. Přestože by to měla být radostná událost, zdá se, že nebudou ve znamení velkolepých oslav. Jak sám Slováček přiznal, jeho manželka Dagmar Patrasová patrně ani neví, že má dnes narozeniny. Místo toho se hudebník chystá prchnout na sever Evropy, kde se plánuje věnovat svému koníčku – rybaření.

Nečekané plány

Místo toho, aby Felix trávil svůj sváteční den se svou manželkou a společnými přáteli, rozhodl se odjet do Norska. Jak sám uvedl, v pátek brzy ráno se vydá na sever Evropy, kde se plánuje několik dní věnovat lovu ryb na fjordech. „Vůbec nic nebudu slavit, v pátek brzy ráno letím do Norska. S kamarády budu na fjordech pár dní chytat ryby. To asi bude můj styl oslavy,“ sdělil Slováček pro portál eXtra.cz.

Hudebník přiznává, že ho na tuto cestu láká především možnost vyzkoušet si něco nového. „Nikdy jsem tam nebyl, vždycky jsem o tom jen slyšel. Teď se naskytla příležitost, že to spojím i s tím, že tam zahraju rybářům, tak letím,“ sdělil Slováček pro portál eXtra.cz.

Čtěte také: Mamince se narodily dva páry jednovaječných dvojčat najednou!

Manželka Dagmar Patrasová

Ačkoliv by se mohlo zdát, že by si Felix Slováček chtěl své narozeniny užít v kruhu nejbližších, opak je pravdou. Jak sám přiznal, na jeho plány v nejbližších dnech jeho manželka Dagmar Patrasová vůbec nenavazuje. „Dáda asi ani netuší, co je za den a že mám narozeniny, ale ani jinak se nechystáme nic slavit, ani s Aničkou, ani s Felixem, aspoň zatím o ničem nevím,“ sdělil Slováček pro portál eXtra.cz.

Zdá se, že i přes dlouholeté manželství a partnerství, v současné době Slováček a Patrasová spolu příliš nepočítají. Hudebník v posledních dnech mluví o své ženě méně diskrétně a přiznává, že ho rozčílilo, když Patrasová údajně nechala ve štychu jejich vážně nemocnou dceru Anničku.

Odlišné životní cesty

Ačkoliv Felix Slováček a Dagmar Patrasová již řadu let tvoří manželský pár, zdá se, že v posledních letech jejich cesty výrazně divergují. Zatímco Slováček se plánuje věnovat svým zálibám, jako je například rybaření, Patrasová se zdá být zcela ponořená do svého vlastního světa.

Zatímco dříve byli Felix Slováček a Dagmar Patrasová nerozlučným párem, v posledních letech se jejich cesty zdají být stále více vzdálené. Tato skutečnost naznačuje, že v jejich dlouholetém manželství pravděpodobně dochází k určitým problémům a nedorozuměním. Zdá se, že oba partneři se v současnosti spíše zaměřují na svůj vlastní svět a zájmy.

Zdroj: eXtra.cz