Servírka dostala poznámku od vdovy a zůstala v slzách!

Při setkání s cizími lidmi nikdy nevíte, čím si právě procházejí. Jedna servírka si nemyslela, že že by mohla někomu změnit život nebo zlepšit jen díky tomu, že si bude podívat s jednou postarší ženou. Ale právě to se stalo. Tato žena byla krátce vdovou a nechala v restauraci milé servírce vzkaz. Jakmile si ho mladá žena přečetla, zůstala se slzami v očích.

https://pixabay.com/

Pro servírku jde o běžný den v práci

Megan Kingová je obyčejná servírka, která přišla do práce a dělala to, za co je placená. Během směny do restaurace přišla starší žena, která si sama sedla ke stolu. Megan se zdálo, že při jídlo o něčem tiše přemýšlí. Tehdy si servírka dala pauzu a rozhodla se, že si ke starší ženě přisedne, aby nebyla tak sama. Chvíli si společně povídaly a potom se Megan vrátila ke své práci.

„Přišla asi v polovině mé 17hodinové směny a bylo to v neděli, která je vždy dost rušná,“ řekla Megan. „Asi v polovině jídla se to začalo zpomalovat, takže jsme si pár minut povídaly. Běžný hovor, nic příliš hlubokého. Řekla mi, že jí je skoro 70 let a chtěla se jen zastavit na starém, oblíbeném místě a dát si něco k jídlu.“

Čtěte také: Fenka, která čekala na uspání, byla zachráněná! Dnes je šťastným členem rodiny!

Obyčejná laskavost a pozornost může někomu hodně zlepšit den

Žena po jídle odešla z restaurace, ale zanechala po sobě pro ochotnou servírku vzkaz. Megan netušila, co pro starší ženu znamená obyčejný rozhovor s člověkem, který ji obsluhoval v restauraci. Pro starší ženu to ale byla obrovská laskavost, která jí dala naději na to, že život bude znovu normální. Nedávno totiž ztratila svého muže a snaží se s tím vyrovnat.

Co stálo ve vzkazu pro servírku? „Moc vám děkuji za vaši laskavou službu. Bylo to poprvé, co jsem jedla venku sama od doby, kdy můj manžel zemřel. Doufala jsem, že to zvládnu,“ stále na lísku. Megan se nedokázala ubránit slzám a rozhodla se ručně psaný vzkaz vyfotit a vložit i s příběhem na sociální sítě. Příběh ihned inspirovat mnoho lidí po celém světě. Být milý a laskavý vás nebude stát ani korunu. A můžete tím někomu jinému hodně pomoci.

Zdroj: tnewz8.com