David Hampl
9 června, 2021

Nadané děti můžeme potkat a vidět jejich záznamy na internetu každý den. Jistě už jste viděli na YouTube záběry malých dětí, kteří dokonale hrají na elektrickou kytaru, banjo, klavír nebo bicí. To, na co se podíváme dneska, vás ale zaručeně překvapí, šokuje a rozpláče zároveň. Příběh malého Avett je velmi dojemný. Nic podobného jste ještě zaručeně neviděli, a pokud si chcete dopřát dávku roztomilosti pro dnešní den, rozhodně se na video podívejte.

Život mu nepřál od narození

Šestiletý Avett Ray byl od malička slepý. To mu však nezabránilo v cestě k jeho obrovskému hudebnímu snu. Malý Avett miloval hudbu od narození a přesně věděl, že až vyroste, bude z něj hudebník. Mnoho lidí by si myslelo, že něco takového není možné, ale on se nevzdal a dosáhl svého. V pouhých šesti letech je z něj úžasný muzikant, který jistě v budoucnosti dosáhne obrovských úspěchů.

Nikdo mu nevěřil, ale on to přesto dokázal!

Všichni si mysleli, že pro Avetta bude těžké hrát na nástroj, protože nevidí. No, nakonec to bylo spíše naopak. Avett má velký hudební talent a nikdy nenechal své vizuální postižení stát v cestě hudbě. Nedávno Avett (spíš jeho rodiče) zveřejnil video na YouTube, kde hraje a zpívá na klasickou písničku od Queen s názvem „Bohemian Rhapsody“. Video se během chvilky stalo naprostým hitem a vidělo ho již více než 9,3 milionu lidí.

Tato slavná píseň vznikla již před 45 lety a mnoho lidí si myslí, že je o homosexualitě zpěváka kapely, Freddieho Mercuryho. Šestiletý chlapec o tom pochopitelně takto neuvažuje, ale jeho verze této kultovní písně vás zaručeně dostane do kolen, i když je zcela slepý. Pokud patříte mezi fanoušky této úžasné britské kapely, rozhodně si video musíte pustit! Nic krásnějšího dlouho neuvidíte, protože na chlapci je vidět, jak si to užívá a umí hrát skutečně skvěle. Zajisté budete mít husí kůži po celém těle.

Sdílejte článek