Sestra Céline Dion řekla pravdu o zdraví slavné zpěvačky

Céline Dion (55) je legendární zpěvačkou, kterou zná celý svět. Bohužel před nějakou dobou její lékaři přišli na to, že je poměrně vážně nemocná. Došlo to tak daleko, že musela zrušit světové turné. Claudette Dion, její sestra, se nyní vyjádřila k jejímu zdravotnímu stavu. Velmi dobrou zprávou je, že má kolem sebe skutečné specialisty na její nemoc.

Zpěvačka trpí vzácnou nemocí

Céline trpí tzv. syndromem ztuhlého muže. „Nemůžeme najít žádný účinný lék, ale naděje je důležitá,“ řekla Claudette pro SheMazing. Zdůraznila, že její sestra nyní potřebuje hlavně odpočinek, protože má tendenci jít na sílu přes své hranice. Je to velká perfekcionistka, která se snaží o dokonalost i na úkor svého zdraví. „V určitém okamžiku se vám vaše srdce a vaše tělo snaží něco říct. Je důležité to poslouchat.“ Céline nyní musela zpomalit a soustředit se na své zdraví. Doufejme, že to pomůže.

https://pl.newsner.com/

Zrušené turné

Syndrom ztuhlého muže je vzácná neurologická porucha, která způsobuje svalové křeče. Z tohoto důvodu není zpěvačka schopná vystupovat. Dlouho si myslela, že bude v pořádku, ale nakonec musela své světové turné zrušit. V současnosti není jisté, jestli bude Céline Dion ještě někdy vystupovat. Může se stát, že se na pódium již nikdy nepodívá a nebude schopná potěšit své fanoušky nádherným hlasem a slavnými písněmi.

Čtěte také: Mladý muž pozval sousedku, aby s ním strávila své poslední chvilky života

https://www.instagram.com/reel/Cl5xJY1AjAO/?utm_source=ig_web_copy_link

Zpěvačka doufá, že bude moci ještě vystupovat

Rodina zpěvačky věří, že se nakonec objeví účinná léčba, díky které by se mohla vrátit na scénu. „Vystupování je pro ni něco přirozeného, průvodce v každé oblasti jejího života,“ dodala Claudette. Se zpěvačkou nyní žije její sestra Lindy, která pečuje o její zdravotní stav společně s lékaři. Zpěvačka nyní potřebuje veškerou podporu, kterou může dostat. Nejen od své rodiny, ale také od obrovského množství fanoušků. Můžeme pouze čekat a doufat, že zpěvačka bude znovu v pořádku.

Zdroj: pl.newsner.com