Setkání muže a ženy po téměř 75 letech šokuje celý svět. Jejich příběh vás dojme!

Na internetu se objevil neskutečný a fascinující příběh Katie a Eda. Jejich cesty se sice rozešly před desítkami let, ovšem osud je opět svedl dohromady téměř na sklonku života. Slovo dalo slovo a stal se z nich nakonec manželský pár. Jak se k tomu vlastně dopracovali?

Muž s ženou se poznali ve velmi mladém věku

Když bylo Katie Smithové pouhých čtrnáct let, poznala milého chlapce jménem Ed Sellers. Oba mladí lidé bydleli ve stejném městě, a tak se mohli pravidelně scházet. Jenže Katie měla velmi přísné rodiče, kteří jí zabránili v randění s mladíkem. Dnes žena lituje, že i přes krátký vztah nedovolila nikdy Edovi obyčejný polibek. Jak šel čas, mladí lidé se sobě odcizili, protože se setkávali minimálně a nakonec vůbec.

Oba si vzali někoho jiného

Odcizení znamenalo to, že si Ed i Katie žili své vlastní životy, aniž by si jeden na druhého vzpomněli. Proto muž se oženil s jinou dámou a s tou strávil celých 67 let. Obdobně to měla i Katie, která byla vdaná 54 let. Jenže postupem doby oběma lidem manželé zemřeli a oni ovdověli.

Čtěte také: Jedinečné vlny přináší nečekané nebezpečí pro všechny lodě

Po dvou letech se odehrál nečekaný telefonát i setkání

Zhruba dva roky poté, co Edovi zemřela manželka, rozhodl se zapátrat ve svém starém telefonním seznamu. V něm vyhledal telefonní číslo na Katie. Nevěřil, že by měla stále stejný kontakt i bydliště, přesto své štěstí zkusil i po dlouhých 74 letech. A kupodivu zvedla to jistá žena. Tou byla zcela neuvěřitelně jeho dávná milovaná Katie. Oba lidé zůstali v šoku, protože stále bydleli ve stejném městě a zůstali v dobrém zdravotním stavu, tudíž se shodli na setkání.

Dávno zapomenuté emoce se navrátily

Když došlo na sraz Eda a Katie, jakoby se vrátil čas. Oba lidé si stále perfektně rozuměli a z přátelství postupem času vznikla láska. A tak se muž s ženou vzali 16. července 2017 ve věku 89 a 88 let. Tahle láska zřejmě nikdy nevyhasla.