Skromný chlapec z dětského domova má jediné přání

Jakékoliv narozeninové přání je vůči tomuto naprosto malicherné. Chlapec si ve svých 12 letech přeje jediné. Milující rodinu.

Po porodu ho jeho matka opustila, a tak byl přemístěn do dětského domova. A tam prožil celé své dětství a nic jiného vlastně ani nezná. Je mu 12 let a nikdy nepoznal, co je to pravá mateřská láska.

Chlapec má jediné narozeninové přání

Zeptáte-li se jakéhokoli dítěte, co by si přál k narozeninám začne mluvit o hračkách, mobilech a dalších věcech. Všechno toto ale může působit zbytečně když to srovnáte s tím, co chce tenhle kluk, kterému je 12 let a nikdy neznal jaké to je mít vlastního otce a matku. Proto má i takové přání. Jeho jediným snem je najít rodinu, se kterou by mohl být navždy.

Čtěte také: Horoskop 2023: Jak hvězdy ovlivní váš osud a co přinesou za změny

shutterstock.com

Rodinu potřebuje

Vědecký výzkum jasně potvrdil, že děti, které žijí v úplné rodině se vyvíjejí mnohem lépe než děti žijící v dětských domovech. To uznává i sociální pracovnice, která má Samuela na starosti. Podle ní je to velmi chytrý a nadaný chlapec. Aby se mohl rozvíjet a dosáhnout svých cílů, potřebuje co nejdříve opustit dětský domov a být obklopen milující rodinou, která k němu projevuje city. Tak nebude jeho osobnímu rozvoji nic bránit.

Zná jen dětský domov

Samuel zná vlastně jen jednu jedinou věc. A tou je dětský domov. Nikdy neměl rodinu, nikdy neměl pravou maminku, ani otce. A po všem moc touží. I když život v dětském domově není špatný, je to něco jiného než být doma s rodinou. Jemu jedno co chtějí a co mají ostatní. On touží jen po rodině, která se ho ujme a se kterou bude moci být navždy. Doufejme, že se mu tento sen již brzy vyplní.