Směs z křenu a citronu: skvělý detoxikační prostředek, který pomůže zhubnout i zlepšit zrak

Zázračná směs na zhubnutí? Dá se říci! Samozřejmě nestačí jen užít jednu lžičku přípravku a čekat zázraky, pro zhubnutí je potřeba udělat více. Přesto domácí lék z křenu funguje na zvýšení spalování tuků až o neskutečných dvacet procent, přičemž pomáhá zlepšit paměť, sluch i zrak. Působí na posílení obranyschopnosti organismu, protože všechny složky mají protizánětlivé účinky. A co víc? Je vitamínovou vzpruhou, která pomůže doplnit potřebné živiny pomocí zdravých a přírodních ingrediencí.

https://www.freepik.com/

Pro dokonalý detox organismu

Detoxikovat organismus a shodit pár kilogramů? Pomocí směsi, jejímž základem je křen, se spalují tuky rychleji, díky tomu se zefektivní proces hubnutí. Zázračný přípravek si může připravit každý sám doma ze zcela přírodních surovin, které mají silné detoxikační účinky. Konzumuje se denně pro zrychlení metabolismu a udržení optimální hmotnosti. Kromě křenu jsou dalšími složkami citron, zázvor a skořice, přísady, které patří mezi bojovníky s virovými onemocněními.

Dokonalá čtyřka pro zdraví

Křen má silné antibakteriální účinky, podporuje trávení a normalizuje střevní mikroflóru, obsahuje vitamín C pro podporu obranyschopnosti a likviduje hlen v průduškách. Citron je klasickým zdrojem céčka, obsahuje flavonoidy a velké množství antioxidantů. Zázvor vykazuje protizánětlivé, analgetické a antibakteriální vlastnosti, zrychluje metabolismus a usnadňuje hubnutí, pomáhá zlepšit zrak, sluch a kognitivní funkce. Skořice pomáhá s trávením, snižuje riziko žaludečních vředů i krevních sraženin, zlepšuje chuť k jídlu. V neposlední řadě harmonizuje hladinu inzulínu a glukózy v krvi.

Čtěte také: Jak poznat, že máte rakovinu močového měchýře?

https://www.freepik.com/

Příprava detoxikačního přípravku

Na přípravu zázračného přípravku si připravte:

  • čerstvý křen – 130 g
  • med – 4 lžičky
  • citron – 3 ks
  • skořice – 2 lžičky
  • oloupaný zázvor – 2 cm

Příprava směsi je nadmíru snadná, veškeré ingredience ze seznamu se vloží do mixéru a poté se dokonale rozmixují na kaši. Směs se uloží do uzavíratelné sklenice a skladuje se v chladničce. Užívá se vždy jedna lžička v ranních hodinách ještě nalačno, večer před spaním pak druhá.

Zdroj: tudnodkell.info