Smutná zpráva! Jiří Krampol je opět v nemocnici! Nebezpečný pád a transport sanitkou!

Herec Jiří Krampol (85) je opět v nemocnici poté, co doma nešťastně upadl. Zdravotní problémy se pro něj staly neodmyslitelnou součástí začátku roku. Ačkoli se zdálo, že se postupně zotavuje, další pád zkomplikoval jeho stav. Zdroje uvádějí, že herec si narazil kostrč a nyní si bude muset poležet v nemocnici několik týdnů.

První pád

První pád zažil nedávno, ten však nebyl příliš vážný. Nicméně v pondělí došlo ke druhému pádu, který si už vyžádal hospitalizaci. Krampol si zavolal sanitku a ta ho převezla do nemocnice. Zde mu lékaři doporučili několik týdnů odpočinku a péče.

V únoru se poprvé od hospitalizace objevil ve společnosti na oslavě narozenin své kamarádky Aleny Hájkové. I když mu lékaři výslovně zakázali opouštět domov, herec se rozhodl ignorovat jejich rady. „Pan doktor mi zakázal, abych někam chodil. Řekl mi, abych nikam nechodil, abych odpočíval. Na hodinu jsem ale zmizel a neunavilo mě to,“ prozradil Krampol v rozhovoru pro eXtra.cz.

Čtěte také: Najdete na obrázku schovaného psa? Vyřešte tuto vizuální hádanku za pouhých 20 sekund

Příčina pádu: Chodítko

Podle informací bylo příčinou pádu chodítko, které mu způsobovalo potíže při chůzi. „Špatně se mi s ním chodí,“ přiznal herec. Je zřejmé, že tato pomůcka, která mu měla usnadnit pohyb, se stala spíše překážkou a zdrojem další bolesti.

Návrat do nemocnice

Jeho zdravotní stav vyžaduje další péči a odpočinek, aby se mohl zotavit. Neustálé zhoršování zdraví a opakované návraty do nemocnice již bohužel představují realitu pro tohoto slavného herce.

V minulosti se potýkal s různými zdravotními problémy, které vyústily v jeho hospitalizaci. V nemocnici trávil dlouhé týdny a musel podstoupit několik zákroků. Jeho srdce nebylo v dobrém stavu a zhoršující se fyzická kondice mu znemožňovala běžné denní aktivity.