Smutný osud Brandona Calla alias J.T. z Krok za krokem. Byl dvakrát postřelen

Seriál Krok za krokem, který v devadesátých letech zaznamenal velký úspěch, vynikl nejen díky svým zábavným příběhům, ale také díky charismatickým postavám. Jednou z nezapomenutelných postav byl J.T. Lambert, kterého v seriálu ztvárnil herec Brandon Call. Dnes se Brandon Call blíží padesátce a jeho vzhled prošel výraznou proměnou. Přečtěte si více o tom, jak se Brandon Call vyvíjel po skončení seriálu Krok za krokem.

Brandon Call se narodil 17. listopadu 1976 v Torrance v Kalifornii. Již v mládí projevoval zájem o herectví a začal se objevovat v reklamách a menších televizních rolích. Jeho skutečný průlom však nastal, když získal roli J.T. Lamberta v seriálu Krok za krokem.

J.T. byl nejstarším synem Franka Lamberta a stal se jednou z nejoblíbenějších postav seriálu. Brandon Call svým komediálním talentem a výraznou osobností dokázal přinést postavě J.T. autenticitu a šarm. Diváci si ho zamilovali a byl pro ně vzorem.

Čtěte také: Dvanáctiletý chlapec zachránil štěně, které se topilo v příkopu

Úspěch a popularita

Seriál Krok za krokem byl vysílán v letech 1991 až 1998 a získal si obrovskou popularitu. Zachycoval příběhy dvou rodin – Lambertových a Fosterových, které se spojily sňatkem a vytvořily tak smíšenou rodinu. Brandon Call a jeho postava J.T. byly nedílnou součástí tohoto úspěchu.

J.T. se v seriálu potýkal s typickými teenagerskými problémy a dilematy, což diváky oslovilo. Jeho vtipné hlášky a šibalský úsměv se staly jeho obchodní značkou. Brandon Call dokázal s přesvědčením ztvárňovat roli J.T. a přispět tak k popularitě celého seriálu.

Po skončení seriálu se Brandon Call dále věnoval herecké kariéře. Zahrál si například v populárním seriálu Baywatch a objevil se i ve filmu. Jeho talent a přirozená charisma mu otevřely dveře k dalším projektům.

Nicméně, život po skončení seriálu pro něj nebyl jednoduchý. Potkala ho tragédie v podobě incidentu na silnici, kde byl po hádce s jiným řidičem postřelen do obou rukou. Zatímco se zotavoval ze střeleckého incidentu, jeho kariéra upadala do stínu. Zranění ho donutilo přehodnotit své priority a zaměřit se na jiné oblasti života.

Soukromý život a nové začátky

Brandon Call se rozhodl opustit showbyznys a věnovat se soukromému životu. Dnes je z něj podnikatel a provozuje benzinovou stanici a myčku aut. Zcela se stáhl ze světla reflektorů a věnuje se rodině.

I když jeho herecká kariéra skončila, stále si ho diváci pamatují jako J.T. ze seriálu Krok za krokem a ten zůstává populární dodnes.