ŠOK: Nevěsta ho přinutila vzdát se jeho milovaného psa. Podívejte se, co napsal na internet

Znáte ten pocit, když vás někdo nutí do něčeho, s čím nesouhlasíte? Nakonec vám ale nezbyde než osobě dát za pravdu a poslechnout ji. Normálně to zní šíleně a nikdo rozumný a vědomý sebe samotného by to zřejmě neudělal, jde totiž o nucení a zasahování do svobodného rozhodování. Když je ovšem člověk zamilovaný, udělá cokoliv, jen aby byla druhá osoba spokojená. Nechce přece, aby kvůli tomu od něj osoba odešla. Takové situace ovšem velmi smutné, protože když někdo v páru nutí toho druhého k něčemu, co se mu nelíbí, nejde zde zřejmě mluvit o láskyplném vztahu. Tento případ je názorným příkladem.

Bezpodmínečná láska

Když milujeme, přijímáme toho druhého se vším, co má. Bereme ho takového, jaký je, užíváme si s ním každou chvíli a bezpodmínečně ho milujeme. Nehodláme a ani nechceme ho nijak měnit, protože to se v pravé lásce opravdu nedělá. Ten, kdo miluje, dává tomu druhému naprostou svobodu, a přitom on sám je naprosto zranitelný. Když je člověk zamilovaný, tak první fáze takové většinou bývají. Člověk má na sobě růžové brýle a je schopen všeho. Jakmile se ovšem pár vezme, mohou se začít dít šílené věci.

Dostal podmínku

Když se pár zamiluje, vidí jen zamilovanost a vnější svět ho nezajímá. Takový stav trvá jen nějakou dobu a potom všechno spadne a začnou vznikat problémy. V páru, který spolu byl po dlouhá léta, začaly tyto problémy vznikat. Hlavní problém ovšem nastal ve chvíli, kdy se rozhodli, že budou bydlet společně. A v čem tkvěl ten hlavní problém? Přítelkyně po celou dobu nenáviděla pejska Molly, kterého její přítel měla. Řekla mu, aby se ho zbavil a dala mu tak podmínku, buď ona nebo pes. Muž o tom velmi dlouho přemýšlel.

Čtěte také: Kdo ho nejí, měl by to změnit. Jaká pozitiva přinese této potravina, když ji jíte?

Inzerát na internetu

Na internetu se svěřil, že svou přítelkyni má moc rád, takže nemá na vybranou a musí ji najít nový domov. Napsal tedy inzerát, který obsahoval něco v tom smyslu, že je to čistá rasa z bohaté rodiny a byl s ní 4 roky. Má krásné dlouhé vlasy a vyžaduje časté návštěvy kadeřníků. To stejné platí i o nehtech. Dlouho spí a jí jen ta nejdražší jídla těch nejlepších značek. Nekouše, ale umí být někdy hodně zlá. Pokud tedy někdo má zájem o 30letou, sobeckou a ostatní využívající ženu, stačí se ozvat.