Srdcervoucí chvíle starého muže a nejmladšího člena rodiny

Prarodiče mají ke svým vnoučatům vždy velmi silný a jedinečný vztah. Bohužel mnoha lidem se nepoštěstí, aby svá vnoučata mohla poznat a sledovat, jak rostou. Na druhou stranu existují i lidé, kteří se dočkali i pravnoučat. A rostoucí rodinu i užívají každý den svého života. Spojení mezi nejstarší a nejmladší generací zaznamenala na kameru také jedna rodina, která video zveřejnila.

Krásná rodinná chvilka

Na YouTube kanálu s názvem „Cadance’s Magical Adventures“ se 19. září 2016 objevilo 17vteřinové video, ve kterém je vidět starého muže na nemocniční posteli, který chová malé miminko. Rodina se rozhodla zaznamenat tento nádherný okamžik, kdy se vytvořilo silné pouto mezi dvěma členy jejich rodiny.

Poté se rozhodli video zveřejnit, aby ukázali světu, jak skutečná láska dokáže spojit dva lidi na celý život. Toto krátké video zhlédlo obrovské množství lidí a získalo také mnoho komentářů od uživatelé internetu z celého světa. Není se čemu divit, protože je to velmi dojemné a pravdivé video. Naši rodiče a prarodiče jsou pro děti velmi důležití.

Čtěte také: Opilý policista nenapadl jen jednu dívku, ale rovnou tři! Jedna skončila na operačním sále!

animalsstory.com

Nezapomenutelný okamžik pro celou rodinu

Starý muž na videu nedokáže kvůli svému zdravotnímu stavu naplno otevřít oči. Cadance, jeho prapravnučka vedle něj velmi klidně leží. V tento okamžik se malá holčička poprvé setkala se svým prapradědečkem. Není jisté, jestli to není zároveň i poslední okamžik, kdy ho uvidí. Muž s rodinou nemusí být již dlouho kvůli svému stáří a špatnému zdravotnímu stavu.

Z tohoto důvodu rodina pořídila video. Chtěli mít krásnou vzpomínku, ke které se budou moci v budoucnosti vracet. A kterou také jednoho dne ukáží malé holčičce, která si možná na svého prapradědečka jinak nebude vůbec pamatovat. Takové chvilky stojí za to, abychom je dokumentovali. Nejen pro sebe, ale hlavně pro naše děti. Nezapomeňte si pravidelně dělat fotky a videa, protože vaši příbuzní s vámi nebudou navždy. A tyto vzpomínky nikdy nezmizí.

Zdroj: animalsstory.com