Starší pár si adoptuje 7 dětí po smrti jejich rodičů

Pam a Gery Willisovi z Menifee ve Spojených státech vychovali pět vlastních dětí. Nakonec jim všechny děti vyrostly, odstěhovaly se a založili vlastní rodiny. Oba se těšili na odchod do důchodu a klid, který na ně čeká. Potom ale Pam viděla reklamu na Facebooku. To jim změnilo život od základu. Stali se totiž adoptivními rodiči dalších sedmi dětí.

https://se.laowl.com/

Tragická nehoda

Adeline (15), Ruby (13), Aleecia (9), Anthony (8), Aubrielle (7), Leo (5) a Xander (4) měli velmi těžký život. Jejich rodiče byli závislí na alkoholu a drogách. Neustále zůstávali v útulcích pro bezdomovce a trpěli hladem. Potom měla celá rodina autonehodu, během které rodiče zemřeli. Jako zázrakem se žádnému z dětí nic nestalo. Další rok byli ovšem v pěstounské péči. Úřady pro ně zoufale hledaly rodinu, protože sedm dětí v jedné pěstounské rodině bylo doopravdy hodně.

Pam nikdy o adopci nepřemýšlela

Pam jednoho dne viděla na Facebooku reklamu od úřadů, že hledají domov pro těchto sedm dětí. Nikdy dřív s manželem o adopci nemluvili, a proto si myslela, že si bude ťukat na čelo. Připravovali se na důchod, pohodu a klid. Sedm dětí v domě to rozhodně neslibovalo. Když o tom řekla manželovi, překvapivě se setkala s přijetím. Gary chtěl také pomoci dětem v nouzi a adoptovat je. Proto se přihlásili. Stejně jako tisíce dalších lidí.

Čtěte také: Kvůli posmívání úplně změnila vizáž

Radostná zpráva pro všechny!

O dva měsíce později dostal pár zprávu, že byli vybráni jako adoptivní rodiče. S mladšími dětmi to bylo po seznámení jednodušší, ale není se čemu divit. Všechny tyto děti si prošly těžkými časy a přišly o své rodiče. Ze začátku měly také problémy se spaním a nočními můrami.

Nyní je z nich ale velmi šťastná a obrovská rodina. Pam a Gary jsou vděční, že je mají ve svém životě. A děti mají radost, že mají milující a stabilní domov, ze kterého je nikdy nikdo nevyžene. Nyní si mohou užívat jen obrovské množství lásky!

Zdroj: se.laowl.com