Starý muž jezdí každý den na kole za svou ženou do hospicu

Láska dokáže překonat úplně všechno a pro své milované dokážeme udělat cokoli. Tento 90letý muž každý den jezdí mnoho kilometrů, aby mohl vidět svou ženu. Ta se nachází v hospicu, který bohužel není blízko jejich domu. Navíc nemá auto, takže většinou jezdí na kole. V jeho věku je to naprosto neuvěřitelné, ale podle něj je to pouze maličkost. Dokázali byste takto jezdit každý den?

Sedm let tam a zpátky

Starý muž cestuje za svou manželkou tímto způsobem již 7 let. To je dlouhá doba pro někoho tak starého a tak dalekou cestu. Peter Burkhardt je jasným příkladem toho, že dokážeme pro lásku udělat všechno. Každý den na kole ujede téměř 17 kilometrů, aby mohl navštívit svou nemocnou manželku. Jeho žena Clara má demenci a muž si ji nemohl nechat v domácí péči. V hospicu se jí dostává péče, kterou doopravdy potřebuje a má tam pohodlí.

mypositiveoutlooks.com

Milujícího manžela nic nezastaví

Cesta tam a zpět mu každý den zabere asi 2 hodiny, když jede na kole. Když hodně fouká vítr, trvá mu to o něco déle. Většinu dní jezdí na kole, ale někdy si dá pauzu. Když je velmi špatné počasí, vždy si vezme taxu nebo ho vozí jeho děti. Cesta není celá po rovině a v jednom úseku musí vyjet poměrně prudký kopec. To by nebyla hračka ani pro mladší lidi, ale Peter to zvládá velmi dobře. Ani jeho věk není překážka, když jde o jeho milovanou ženu.

Čtěte také: Nápoj, který podpoří hubnutí a zmírní bolesti žaludku

mypositiveoutlooks.com

Zima ani jeho věk pro něj není překážkou

Sám Peter říká, že původně jezdil autem. Kvůli věku ale přišel o řidičský průkaz. Za svou ženou jezdí i v zimě. „Chlad mi nevadí a v dešti si můžete obléknout bundu do deště,“ vysvětluje Peter. Díky tomu může jezdit každý den. Clara vůbec netuší, jakou námahu ho stojí, aby ji každý den viděl. Vždy ho ale přivítá s milujícím úsměvem a objetím. Otázkou je, jak dlouho bude ještě Peter schopný za svou manželkou jezdit. V každém případě je to důkaz, že pravá láska existuje!

Zdroj: mypositiveoutlooks.com