Statečný chlapec zemřel při záchraně své starší sestry

V americkém Long Islandu se stala tragická nehoda. Bezohledný řidič srazil ve vysoké rychlosti dvě děti. Chlapec ve věku 13 let se postavil před svou starší sestru, odstrčil ji z cesty a zachránil jí život. Nyní nad jeho smrtí truchlí nejen rodina, ale celá země. Navíc je oslavován jako hrdina. Jak k této noční můře došlo?

https://pl.newsner.com/

Chlapec právě oslavil 13. narozeniny

Jeden den matka Tylera Philipse psala na svůj Facebook, že její malý chlapec slaví 13. narozeniny. Stejně jako každá matka netuší, jak může být její syn již tak velký a velmi ho miluje. V tu chvíli netušila, že následující den její milovaný syn zemře při tragické nehodě. Den po narozeninách si hrál Tyler se svou starší sestrou v parku.

Cestou domů se začalo stmívat a děti se přesunuly na cyklostezku, aby se dostaly bezpečně domů. To se jim bohužel nepodařilo. Najednou se na ně vyřítilo SUV vysokou rychlostí a řidič nebyl schopný zpomalit. Tyler se okamžitě vrhl před svou sestru a strhl ji z cyklostezky. Sestru se mu podařilo odstrčit. Sám se ocitl před vozem, který do něj narazil.

Čtěte také: Ženich udělal během obřadu velmi dojemné gesto, které všechny rozplakalo

https://pl.newsner.com/

Řidič z místa činu odjel

Člověk, který srazil 13letého chlapce, z místa okamžitě ujel. Naštěstí nehodu viděli další lidé, kteří okamžitě zavolali záchrannou službu. Obě děti se rychle dostaly do nemocnice. Dívka nehodu přežila díky svému bratrovi, ale chlapec takové štěstí neměl. Pro rodinu je to samozřejmě obrovská ztráta. Podle matky neexistují slova, která by dokázala vyjádřit její smutek.

Informace o chlapcově smrti obletěla svět a připomněla každému z nás, že neopatrná jízda autem může mít vážné a ničivé důsledky. Tento mladý hrdina dokázal zachránit alespoň život své sestry, ale jiní rodiče takové štěstí mít nemusí. Mohou tímto způsobem přijít o obě děti nebo o vlastní život. Při každé jízdě myslete na bezpečí a jezděte opatrně. Ochráníte tak život nejen svůj, ale také všech lidí ve svém okolí.

https://pl.newsner.com/

Zdroj: pl.newsner.com