Stavební dělník a starší žena měli nádherné seznámení

Malá gesta mohou mít obrovské dopady na náladu i životy lidí. Obyčejný den se může stát neobyčejným, když se rozhodnete pro někoho udělat něco hezkého. A přesně to se rozhodl udělat stavební dělník. Všechno začalo tím, že Gloria Porter (88) byla hospitalizována kvůli zápalu plic a hned vedle nemocnice probíhala výstavba.

https://spotlightstories.co/

Dělník udělal krásné gesto ke starší ženě v okně

Dělníci měli na stavbě plné ruce práce, ale jeden z nich zachytil pohled Gloria, která zrovna stála u okna. Jeden z dělníků jí zamával a ona mávla zpět. Jeff měl pocit, že žena vypadá osaměle a je evidentně nemocná. Proto se rozhodl, že udělá ještě jedno krásné gesto.

https://spotlightstories.co/

„Viděl jsem paní u okna, jak se dívá ven, myslel jsem, že by to bylo laskavé gesto, abych jí řekl, aby se uzdravila,“ řekla pro WTAE-TV. Našel na stavbě nějakou křídu a na traverzu napsal „uzdravte se“. Gloria byla nadšená, že jí to přeje úplně cizí člověk.

Čtěte také: Mladý pár přišel tragickou událostí o děti: O necelý rok později ale přišel zázrak!

Žena se rozhodla, že mu odpoví

Gloria si myslela, že to od něj bylo velmi milé. A rozhodla se, že mu jeho laskavost oplatí. Vzala kus papíru, propisku a napsala jednoduchý vzkaz. Potom ho přiložila na okno, aby si ho mohli všichni dělníci přečíst. Stačila jen dvě slova, ale všechny to velmi dojalo.

Žena na kus papíru napsala: „STAY SAFE“, neboli „zůstaňte v bezpečí“. Jeff si toho všiml a upozornil na vzkaz také své kolegy. Všichni byli dojatí laskavostí, kterou jim žena prokázala. Myslela na jejich bezpečnost stejně, jako Jeff myslel na zdraví staré ženy.

https://spotlightstories.co/

Dělníci nemohli uvěřit, že jim žena odpověděla

„Ten vzkaz mě dostal. Nechápu, proč napsala právě ‚Zůstaňte v bezpečí‘. Je to něco jako železářský žargon, abyste na sebe dávali pozor. Když jsem v okně viděl vzkaz, jen jsem prudce otočil hlavou, rozhlédl se a řekl jsem: ‚Hej, viděl jsi to?’“

https://spotlightstories.co/

Jeff se vždy snaží být dobrým člověkem a jít příkladem i lidem v svém okolí. Tento den se stal neobyčejným díky jeho laskavosti a nádherné interakci mezi dvěma cizími lidmi. Gloria měla mnohem lepší den a všichni dělníci na stavbě měli ze své práce hned lepší pocit.

https://air.tv/?v=1R9He3ruSl22BFypUxXabQ

Zdroj: spotlightstories.co