Štěně zůstalo opuštěné v lese a čekalo, až ho někdo najde

Srdcervoucí pohled na štěně uprostřed lesa se naskytl náhodným kolemjdoucím. Pes byl v lese asi dva týdny úplně sám se zavřeným pytlem jídla, hračkami, postelí a zlomenou nohou. Jeho majitelé ho zanechali jeho osudu a mysleli si, že mu udělali velkou službu, když tam má jídlo. Bohužel se sám do pytle s jídlem nedokázal dostat, takže strávil dlouhé dva týdny tím, že seděl vedle zdroje potravy, ke kterému nemohl. Něco tak krutého si toho štěně rozhodně nezasloužilo.

animalchannel.co

Pes byl zraněný a měl u sebe jídlo, ke kterému se nemohl dostat

Jednoho dne ho našel v lese muž a okamžitě zavolal do místního útulku. Pes seděl naprosto nehybně ve svém pelíšku. Podle veterináře mu bylo 8 měsíců a již ve svém životě zažil hodně špatných věcí. Nikdo si nedokázal představit, proč toto krásné štěně někdo zanechal v lese a ještě k tomu se zlomenou nohou. To pro něj mohlo mít fatální následky.

Štěně nemohlo se zlomenou nohou nikam odejít

Právě kvůli svému zranění se Hank (tak ho pojmenovali) nemohl nikam dostat a požádat o pomoc v civilizaci. Byl velmi hubený a podle veterináře měl zlomenou nohu více než 2 týdny. Nyní je Hank konečně v bezpečí a už nikdy mu nikdo nebude ubližovat. Pes se mohl chovat agresivně, protože byl hladový a zraněný, ale byl velmi krotký a od chvíle, kdy se dostal do útulku, byl obrovská láska. Všichni o něm říkali, že jde o nejmilejšího psa, jakého kdy poznali.

Čtěte také: Jak se chovat ke starým rodičům a prarodičům? Vždy to není jednoduché

Pes se musel zotavit, než si ho mohl někdo adoptovat

Hank byl podvyživený a před velkou operací muset nejdříve přibrat na váze. Potom ho čekala náročná operace, protože během 2 týdnů mu noha začala srůstat špatně. Veterinář musel nohu otevřít a srovnat kosti, aby mohl pes znovu normálně a bezbolestně chodit. Naštěstí se mu dostalo hodně pozornosti a díky pozornosti na sociálních sítích se mu dostalo také hodně peněz na jeho operaci a péči. Jakmile se Hank zotaví po operaci, útulek mu najde novou rodinu, ve které se nebude muset obávat o svou budoucnost a konečně se bude mít dobře.

animalchannel.co

https://www.facebook.com/watch/?v=432164715729970

Zdroj: animalchannel.co