Svatba se najednou zastaví a nevěsta je v šoku!

Svatba je jednoznačně nejdůležitější den v životě každého páru. Jakmile se rozhodneme říct svému partnerovi „ano“, všechno v životě se změní. Pro manžele Neila a Triciu se tento zvláštní den v kostele stal velmi nečekanou vzpomínkou. Jejich rodiny se totiž rozhodly, že je překvapí a předají velmi důležitý vzkaz. Nevěsta ani ženich nic nečekali, ale byli velmi mile překvapeni.

https://www.newsner.com/

Dokonalý den pro zamilovaný pár

Na svatbě musí být všechno perfektní. Květiny, jídlo, vlasy, svatební šaty i průběh hostiny. Peníze, čas i úsilí, které zamilovaný pár (a jejich rodina) investují do tohoto dne, se musí vyplatit. Svatbu může zničit nespočet okolností, ale některé situace ji také mohou povýšit na nezapomenutelný zážitek pro manžele, rodinu, svatebčany i uživatele na internetu. A právě to se stalo při svatbě v kostele tohoto krásného, mladého páru.

Láskyplný vzkaz

Nevěsta a ženich si vymění své dojemné svatební sliby, které si sami napsali. Potom začne jejich kněz zpívat píseň „How great thou art“. To bylo velké překvapení. Ještě větším překvapením bylo, že sek němu přidalo mnoho lidí z řad svatebčanů. Jeden host za druhým vstávali z lavice a zpívali jednu část za druhou z této nádherné písně. Nakonec se k písni připojí velká skupina lidí a zpívají tuto nádhernou, romantickou píseň páru, který si zrovna slíbil lásku do konce svých dnů.

Čtěte také: Kocour na cestách? Tenhle je skvělým spolujezdcem a parťákem v kamionu!

https://www.newsner.com/

Nádherná rodinná pocta lásky

Celým kostelem se šíří velkolepá píseň lásky. Husí kůže vám zaručeně naskočí již při prvních božských tónech této písně. Naštěstí tento moment někdo natočil a nahrál na YouTube. Díky tomu se na to mohou dívat nejen samotní manželé, ale také mnoho dalších lidí. A takových lidí není málo, protože toto video již vidělo přes 10 milionů uživatelů této platformy. Neváhejte a podívejte se na jedinečné video a výraz překvapené nevěsty s ženichem, kteří nemohli uvěřit svým očím!

Zdroj: newsner.com