Svobodná matka 3 dětí se stala životním vzorem svých synů

Svobodní rodiče to nikdy nemají v životě jednoduché. Výchova, práce a zajištění živobytí není žádný med. Tracy Tate zůstala sama se třemi chlapci. První se jí narodil v 17 letech a ve 25 letech byla svobodnou matkou 3 chlapců. Něco takového jí zaručeně nezávidí žádná žena, protože si všichni uvědomujeme, jak je to náročné. Naštěstí se jí podařilo udělat skvělou práci a vychovala úžasné tři muže.

https://mypositiveoutlooks.com/

Život jim připravil hodně výzev

„I když se moje děti musely obejít bez spousty věcí, dokonce i bez elektřiny a plynu, jednoduché věci, jako jsou tyto, někdy jídlo, ale víte, co jsme byli vždycky spolu a věci se nakonec zlepšily,“ řekla Trasy v rozhovoru pro ABC. Vždy věděla, že musí pokračovat a vychovat své syny tak dobře, jak to jen dokáže. Všichni tři si nyní v dospělosti uvědomují, kolik toto pro ně jejich matka obětovala.

Všechny výzvy a těžké časy rodina přežila, protože byla Tracy na sebe vždy velmi tvrdá. Její synové Derek, Desiree a Jon Jr. jsou dnes již dospělí muži a všichni žijí vlastním životem. Tvrdou práci a oběti své matky si velmi dobře uvědomují, a proto jí vzdali hold také na Den matek. Toho si jejich matka velmi váží. Díky tomu ví naprosto jistě, že své syny velmi dobře vychovala.

Čtěte také: Mladá dívka skončila paralyzovaná kvůli bolesti v krku

https://mypositiveoutlooks.com/

Milující matka hraje velkou roli v jejich životě

I přesto, že jsou nyní již dospělí, svou matku stále potřebují ve svém životě. Vždy hrála a bude hrát obrovskou roli v jejich životě. Nezáleží na tom, jestli potřebují její podporu, radu v práci, vztahu nebo v rodičovství svých vlastních dětí. Práce matky nekončí ani ve chvíli, kdy děti odrostou a odejdou z domu.

Společně jako rodina bojovali za lepší zítřky, a proto mají všichni čtyři vysokoškolské diplomy. „Vždy byla tou osobou, která mi podala pomocnou ruku nebo mi pomohla soustředit se nebo mi dala nějakou radu, a když tam nebyl nikdo jiný, říkala: ‚Hej, mám tě‘,“ prohlásil Jon Jr. o své matce. Tato krásná rodina je důkazem, že všichni potřebujeme své maminky a vždy je budeme potřebovat.

https://mypositiveoutlooks.com/

Zdroj: mypositiveoutlooks.com