Svobodný otec se dostal do nejhorší situace, kterou si dokážete představit!

Každá rodina je jiná a mnoho rodičů dnes zůstává s dětmi bez partnera. Důvodů je k tomu nespočet, ale v každém případě to mají svobodní rodiče velmi těžké. Uživit sebe a dítě z jediného příjmu není jednoduché, a to hlavně s rostoucími náklady na život. Proto se někdy mohou dostat do velmi nepříjemných situací na veřejnosti, do kterých by se nechtěl dostat nikdo z nás.

Život svobodných rodičů je finančně náročný

Jeden svobodný otec vyrazil s dcerou a synem na nákup potravin. U pokladny se snažil zaplatit svůj nákup za 94 dolarů. Bohužel jeho karta nefungovala. Mohlo se jednat pouze o poruchu, ale pravděpodobně na bankovním účtu neměl dostatek financí. Obě děti vypadaly v rozpacích, když byla platební karta několikrát zamítnuta.

V obchodě v té chvíli prakticky nikdo jiný nebyl, kromě jedné ženy. Sára Flemmingová se nakonec rozhodla tento příběh sdílet na Lovewhatmatters. Všichni rodiče by měli dostat podporu a všichni lidé by měli vědět, že pomáhat ostatním je velmi krásné. A rozhodně se vám to vyplatí. Pokladní začala dávat pryč věci, jako byly konzervy s tuňákem, těstoviny, banány a jablka. Potom ale Sára zasáhla.

onlinenytt.com

Dobrá samaritánka zachránila celou situaci

Sára podle svých slov měla pocit, že k ní mluví samotný Bůh. Říkal jí, aby této rodině pomohla a zaplatila jejich nákup. Právě proto přistoupila k pokladní a řekla: „Prosím, vraťte vše zpět. Já platím všechno.“ Pokladní, muž ani děti si nebyli jistí, jestli to Sára myslí vážně. Ona ale byla přesvědčená, že pro tuto rodinu musí udělat něco hezkého.

Oči obou dětí se zalily slzami. Otec se rozplakal, protože nic takového nečekal. Tato úžasná žena se pro něj stala hrdinkou. Nyní bude moci nakrmit své děti. Po nákupu ženě mnohokrát poděkoval a řekl jí, že je svobodný otec. Někdy to má doopravdy těžké, protože musí skloubit práci a péči o děti. To znamená, že si nemůže vydělat tolik peněz. A někdy jim nezbývá dost peněz na jídlo. Díky Sáře jim zůstalo na účtu trochu více peněz a měli k dispozici jídlo. Takové skutky by měl jednou za čas dělat každý z nás!

Zdroj: onlinenytt.com