Tato maminka přišla na skvělý nápad, jak svou dceru během prázdnin zabavit. Podívejte se, jaký neobvyklý program jí připravila!

Děti je milují, rodiče by je zase rádi měnili. Letní prázdniny jsou pro mnohé hotovou pohromou a to zejména pokud nemají prarodiče, kteří by se o děti mohli postarat. Vyplnit jim program je totiž někdy zkouškou nervů, ale i trpělivosti. Tato maminka byla nucena vzít si týden volna, během kterého neměla svou dceru, kam dát. Podívejte se, jak se obě dobře bavili!

[hana-code-insert name=’google‘ /]Ala Caglar, kreativní maminka, nepatří k těm rodičům, kteří zakazují dětem hrát si s jídlem. Své dceři dává tolik prostoru a možností na dovádění, kolik si jen řekne. A tak se stalo, že zatímco holčička neměla během prázdniny kam jít, udělala si s mámou volno pro sebe. A využili ho opravdu bizarně!

Květák, květiny, melouny …

Prosté radosti zpříjemnily dívkám Caglarovým léto. Ala se totiž rozhodla své dcerce nafotit originální book. Holčička na pěkných fotografiích pózuje zahalena do různých druhů květin, zeleniny či ovoce. Fotky způsobily v jejich rodné zemi hotové šílenství a malá modelka se stala hitem internetu. Podle nás však měla i proč. Vždyť posuďte sami!

[hana-code-insert name=’google‘ /]

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Co si o těchto fotografiích myslíte Vy? Nám to přijde jako naprosto dokonalý nápad!