Těhotná žena tvrdě pracovala, ale nestačilo to. Jednoho dne dostala velkou pomoc

Tami Forbes je mladá maminka, která pracuje jako manažerka v malém obchodě. Stejně jako u nás, také ve Spojených státech mnoho pracovníků zastává hned několik pracovních funkcí. Tato žena v obchodě dělala vše potřebné, od účtování zboží po úklid obchodu. A zároveň byla těhotná a měla doma 8měsíční dvojčata. Její finanční situace nebyla vůbec dobrá a chystala se na mateřskou. To jí dělalo velké starosti a její šéf to věděl.

https://lurer.ru/

Mladá maminka potřebovala pomoc

Tami se snaží uživit svou rodinu, a proto nepracuje pouze v obchodě. Po večerech chodí také pracovat do restaurace jako servírka. I přesto si vydělá jen 300 dolarů týdně, což je ve Spojených státech považováno za katastrofální mzdu. Takové peníze sotva stačí na přežití, hlavně když máte doma dvojčata a další dítě na cestě.

Tami již byla hodně těhotná a musela jít na mateřskou dovolenou. To znamenalo, že nebude mít prakticky žádný příjem. Naštěstí měla ve svém životě jednoho člověka, který si velmi dobře uvědomoval její zoufalou situaci. Její šéf velmi dobře věděl, že má doma dvojčata a musí odejít na mateřskou dovolenou s dalším dítětem. A rozhodl se, že jí pomůže.

Čtěte také: 5 signálů, že vás chce strážný anděl varovat před problémy

https://lurer.ru/

Před mateřskou dovolenou se stal zázrak

Předtím, než Tami odešla na mateřskou dovolenou, tak její šéf přijal další zaměstnance. Díky tomu se mohla věnovat pouze práci na své pracovní pozici, tedy povinnostem vedoucí provozu. Šéf jí navíc zvýšil plat na 1000 dolarů měsíčně a řekl, že jí zaplatí 6 měsíců mateřské dovolené. To mělo pro Tami obrovský smysl, protože jinak by netušila, co bude v následujících měsících dělat.

„To pro mě tolik znamená! Žijte s vědomím, že až se vrátím, budu mít plat nejen na živobytí, ale i na ušetření peněz. Moc vám za to děkuji!“ Její šéf je milionář, který na obchodním řetězci vydělává obrovské peníze. I přesto se slitoval nad touto ženou, vcítil se do její situace a rozhodl se Tami pomoci. Pro něj to možná znamená jen malou pomoc, ale pro ní a její děti jde o záchranu života!

https://lurer.ru/

Zdroj: news-place.ru