Tenistka Kvitová sdílela fotografii svého zakulaceného bříška! Porod je už za dveřmi!

Česká tenisová hvězda Petra Kvitová se chystá na velkou životní událost – přijetí role matky. Nedávno na svém Instagramu sdílela dojemnou fotografii, která odhaluje její krásně zakulacené bříško, jasně signalizující blížící se termín porodu. Fanoušci po celém světě jsou nadšení touto radostnou novinkou a s napětím očekávají, kdy světu představí své první dítě.

Kvitová dává přednost rodině před sportovními závazky

Na rozdíl od většiny svých tenisových kolegů, Petra Kvitová se v současné době nezaměřuje na přípravu na Wimbledon či blížící se olympijské hry v Paříži. Místo toho se plně věnuje přípravám na příchod potomka, což pro ni představuje zcela novou a vzrušující životní kapitolu. Tenistka se otevřeně svěřila, že ačkoliv bude chybět její každoroční účast na Australian Open, těší se, že bude moci strávit více času doma a věnovat se své rodině.

Kvitová a její manžel

Petra Kvitová se svým manželem Jiřím Vaňkem pochlubili touto skvělou zprávou již na začátku roku. Prostřednictvím sociálních sítí oznámili, že v letních měsících očekávají příchod svého prvního dítěte. Kvitová vyjádřila své nadšení a velmi se těší na tuto novou kapitolu v jejich životech, která pro ni znamená významný osobní milník.

Těhotenství Kvitové vzbudilo velký zájem médií

Zpráva o jejím těhotenství vzbudila velký ohlas v médiích po celém světě. Tenisová ikona je velmi populární a zpráva o jejím očekávaném potomkovi poutá značnou pozornost. Fanoušci a média s napětím sledují její sociální sítě a očekávají další novinky a fotografie, které by odhalily více detailů o tomto radostném očekávání.

Zdroj: Extrasimo.cz