Tento kluk asi čokoládu nejedl: jak se změnil chlapec z obalu na Kinder čokoládu?

Když se řekne Kinder čokoláda, řadě malých dětí se rozzáří očička! Ano, tato čokoláda je na trhu už dlouho a pořád nám chutná. Pokud jde o jeden z jejich neoblíbenějších produktů: mléčné tyčinky v čokoládě, jsou spojeny s úsměvem malého chlapce, který vystavuje své bílé zuby na odiv na obalu této čokolády. I když dnes už obal zdobí spousta jiných dětí, přesto je tady ten chlapec zatím jediným, který se v reklamě udržel tak dlouho.

Dnes je mu 22

Dnes dvaadvacetiletý chlapec si zachoval své zářivě bílé zuby i nádherný úsměv. Ten ho ostatně – spolu s ostatními částmi jeho těla – živí i nadále. Pracuje totiž v modelingu, i když v současnosti pořád studuje. Jeho jméno je Josh Bateson. Tento britský chlapec se o sebe stará podle některých až příliš moc, takže jeho krása se dá srovnat s krásou Kena, proslulého partnera od Barbie. Nenechte se ale mýlit – jeho krása je ale dílem přírody a ne dílem plastických chirurgů. Ti na něj sáhnout nemuseli. ¨

Bez koupelny by nepřežil

Josh Bateson je posedlý svým vzhledem a v koupelně stráví mnohem více času, než leckterý jiný mladík – nebo dokonce i leckterá žena. Koupelna a jeho kosmetické přípravky jsou pro něj velice důležité a vůbec by se bez nich neobešel.

Čtěte také: Nudný svatební tanec syna s maminkou? Tenhle rozhodně ne!

Dětská hvězda

S modelingem začal už jako malý a i v dnešní době ho živí především reklama a eventové události. Líbí se jistě nejedné ženě, zejména pro svůj charakteristický úsměv. Je to opravdu pohledný muž, který zaujme na první pohled. Nicméně ne na všech fotkách vypadá zcela přirozeně. Pokud si jej vyhledáte na internetu, budete mít pocit, že z některých fotek se na vás dívá právě umělá panenka a nikoli živý člověk. Nemá jedinou vrásku, pihu, jizvu – jeho tvář je zcela bezchybná. Uvidíme, jestli se mu podaří zazářit ještě více, než mu to umožnila právě společnost Kinder Surprise.