Tereza Brodská: V seriálu bojuje za zdraví jiných, ve skutečném světě je však sama nemocná!

Tereza Brodská se v roli Jarky ve Smyslu pro tumor, potýká s rakovinou svého syna Filipa. Zatímco ve skutečném světě musí čelit vlastní nemoci. Bohužel se jí vrátil zápal plic, který už překonala před pár měsíci. Tereza Brodská je herečkou s bohatou kariérou, která se proslavila v mnoha rolích.

Po pěti měsících se jí vrátil zápal plic, který ji loni v září postihl. Tato nemoc ji nyní nutí zůstat doma v izolaci a brát antibiotika. Tereza popisuje svůj stav jako velmi nepříjemný. Pocit, že jí není dobře, ji provází od prvních příznaků nemoci.

Přepracovanost

Tereza Brodská se potýká nejen s fyzickými problémy, ale také s přepracovaností. Její profesní život je plný významných projektů a stálých pracovních změn. Nedávno se po dlouhých 22 letech vrátila na jeviště ve hře „Nadechnout“. Bohužel kvůli svému zdravotnímu stavu musela zrušit několik představení. Tereza se snaží zvládnout všechny své profesní povinnosti, což ji vyčerpává.

Čtěte také: Trápí vás svědění uší? Takto snadno se jej zbavíte

Momentálně je zaneprázdněná a nedostatek času na odpočinek jí brání v plánování dovolené. Tereza však doufá, že se jí brzy uleví a bude moci odpočívat.

Původní spisovatel

Belgický spisovatel Leander Vedrievel, autor příběhu o studentovi medicíny, který trpí rakovinou, je nadšený z české verze Smyslu pro tumor. Podle něj je česká adaptace seriálu velmi zdařilá a herci jsou velmi dobří. Vedrievel vyslovil pochvalu herečce Tereze Brodské za její skvělý výkon.

Česká verze Smyslu pro tumor získala mnoho pozitivních ohlasů nejen od diváků, ale i od kritiků. Tato adaptace se stala populární nejen v České republice, ale také v zahraničí. Leander Vedrievel si všiml, že česká verze má některé přidané emoce, které činí seriál ještě silnějším.