Totální vyčerpání a následný kolaps! Nývltová skončila během slavnostního večera na kapačkách!


Kamila Nývltov se nedávno ocitla na kapačkách kvůli zdravotním problémům. I přes své obtíže dokázala předvést skvělý výkon na akci Česko zpívá. Kamila, která se proslavila účinkováním v pěvecké soutěži X Factor, se rozhodla o svých potížích otevřeně promluvit, aby tak povzbudila i ostatní, kteří se potýkají se zdravotními obtížemi.

View this post on Instagram

A post shared by Kamila Nývltová (@kamila_nyvltova)

Kamila Nývltová na kapačkách

Před finálovým večerem soutěže Česko zpívá, kterou Kamila pořádá, se zpěvačce zhoršil zdravotní stav a musela do nemocnice na kapačky. I přes své zdravotní obtíže dokázala vystoupit na akci a předvést skvělý výkon. Kamila se rozhodla sdílet své potíže na sociálních sítích, aby povzbudila ostatní, aby neztráceli naději a bojovali s vlastními zdravotními problémy.

Čtěte také: Školní kamera zachytila děsivé záběry. Co je způsobilo?

View this post on Instagram

A post shared by Kamila Nývltová (@kamila_nyvltova)

Zdraví máme jen jedno

Kamila Nývltová ve svém příspěvku na Instagramu zdůraznila, jak je důležité pečovat o své zdraví. „Máme opravdu jen jedno zdraví a fakt se nic nepose*e,“ napsala zpěvačka. Kamila také vyzvala své fanoušky, aby dbali na své zdraví a nedělali stejné chyby jako ona. „Neberte své zdraví jako samozřejmost a myslete na sebe,“ dodala.

Podpora fanoušků

Kamila Nývltová se setkala s velkou podporou svých fanoušků, kteří ji povzbuzovali a přáli jí brzké uzdravení. Zpěvačka byla dojata tím, kolik lidí jí poslalo zprávy a přání. „Vaše podpora mi dodává sílu a motivaci,“ napsala Kamila. Zároveň vzkázala fanouškům, aby dbali na své zdraví a nikdy neztráceli naději.

Kamila Nývltová a její plány

Navzdory svým zdravotním problémům Kamila Nývltová nehodlá zpomalit. Plánuje letní vzdělávací kemp a má velké plány do budoucna. Její odhodlání a optimismus jsou inspirovali fanoušky po celé zemi. Kamila je příkladem toho, jak se nechat ovlivnit překážkami, ale nevzdávat se a bojovat dál.

Zdroj: Blesk.cz