Trpíte na bradavice a nevíte, jak proti nim bojovat? Podívejte se na tyto odzkoušené babské rady, jak účinně odstranit bradavice!

Pravdou je, že kožní onemocnění jsou velmi častým zdravotním problémem, jež postihuje řadu lidí všech věkových skupin po celém světě. A co si budeme povídat, zbavit se jich zrovna není jednoduché.

V současnosti existují na trzích různé kosmetické a farmaceutické výrobky, jež by měli sloužit k odstranění tohoto nemilého kožního problému. Pravdou však je, že jsou často buď málo účinné, či tak agresivní, že mohou vést k vedlejším potížím. Z tohoto důvodu Vám přinášíme babské rady, jak si bez chemikálií, pouze za použití přírodních látek, jednoduše poradit.

V tomto článku jsme Vám proto připravili pár z těch nejvíce efektivních a zároveň levných tipů pro léčbu bradavic.

Co to jsou vlastně bradavice?

Bradavice zpravidla vznikají působením lidských papilloma virů (HPV). Běžné procedury, které Vám doporučují lékaři, lékarníci, případně v samotné TV jsou:

  • Použití kyseliny salicylové,
  • Zmrazování,
  • Aplikace náplastí.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Níže však naleznete další, nutno dodat, že přírodní způsoby, jak se efektivně bradavic zbavit!

Banány

Ačkoliv Vás to možná překvapí, banány jsou jedním z nejrychlejších způsobů, jak Vaši pokožku zbavit bradavic. Stačí, když si vezmete banánovou slupku a vnitřní stranou potřete bradavice. Určitě také postačí, když si odstřihnete kousek slupky a nejlépe náplastí přilepíte na noc na postižené místo. Tuto proceduru byste měli opakovat každou noc, neboť zpravidla trvá 1-2 týdne, než se dostaví žádaný výsledek.

 

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Čistý surový med

Dalším účinným způsobem je potírání bradavic surovým medem. Opět se doporučuje po natření postižené místo přelepit náplastí, aby nedošlo k setření medu. Procedura by měla trvat tak dlouho, dokud se bradavic na příslušných místech nezbavíte. Nutno dodat, že léčba medem je velmi účinná zejména proto, že po jejich vyléčení je jen malá pravděpodobnost jejich opětovného návratu.

Jablečný ocet a česnek

Tyto dvě věci nikdy nezklamou a to nejen při boji s bradavicemi, ale téměř při jakýchkoliv kožních problémech, viz. Máte již od malička spoustu mateřských znamínek, které Vám s věkem přibývají? Lámete si s nimi hlavu, ale pořád nevíte, jak je bezpečně odstranit? Podívejte se na tyto odzkoušené babské rady, jak se jich dokážete účinně zbavit!. Co se týká této procedury, postup je stejný jako u předchozích dvou způsobů.

 

Hodně štěstí!