U Soudu mezi Hanychovou a Soukupem padl verdikt! Ihned po rozsudku utíkala Agáta do nemocnice za synem!

Poté, co se Agáta vypořádávala se soudem ohledně dcery Mii s bývalým partnerem Jakubem Prachařem, ji čekalo další soudní jednání, tentokráte s Jaromírem Soukupem, týkající se péče o jejich společnou dceru Rozárku. Oba rodiče na soudní jednání dorazili včas, přičemž Agáta držela v ruce motorkářskou helmu – zřejmě se připravovala na rychlý odchod.

Soudní řízení ohledně Rozárky

Předmětem soudního jednání byla úprava poměrů, styk a výkon rodičovské odpovědnosti ohledně jejich společné dcery Rozárky. Oba rodiče se v rámci osobních výpovědí vyjádřili k dané situaci. I přes zjevné napětí mezi nimi se nakonec podařilo dosáhnout dohody, což soudkyně ocenila a oba rodiče za to dokonce pochválila.

Verdikt soudu

Po dlouhém soudním jednání padl konečně verdikt. Bylo rozhodnuto, že ani jeden z rodičů nesmí na internetu zveřejňovat fotky a videa malé Rozárky. Jaromír Soukup byl zároveň zavázán platit Agátě Hanychové stejnou částku jako Jakub Prachař – celkem 25 tisíc měsíčně, z čehož 10 tisíc má přistávat na účtu Agáty a 15 tisíc na účtu nezletilé dcery.

Reakce Agáty Hanychové

Agáta Hanychová byla s výsledkem soudního jednání spokojená a prohlásila: „Dohoda je přesně taková, jakou jsem chtěla, i se zvykáním si Rozárky na přespání u tatínka.“ Soukup nakonec nemusel doplatit 150 tisíc na výživném, což byla Agáta ochotna přijmout, aby dohoda mohla být konečně podepsána. Agáta byla nadšená, že dohoda nyní umožňuje jí i Jaromíru Soukupovi vycestovat s dcerou kamkoli za hranice.

View this post on Instagram

A post shared by Agata Hanychova (@agatahanychova)

Odchod Agáty z jednání

Krátce po vynesení verdiktu Agáta Hanychová s úsměvem opustila budovu soudu. Důvodem jejího spěchu byl fakt, že její syn Kryšpín byl v nemocnici po operaci nohy a právě se probouzel z narkózy. Agáta u něj chtěla být až se probudí. „Zrovna se probouzí z narkózy, je po operaci nohy. Tak chci být u něj, až se probere,“ sdělila Agáta.

Reakce Jaromíra Soukupa

Zatímco Agáta narychlo opustila soudní budovu, Jaromír Soukup zůstal uvnitř, neboť soudní řízení ještě dále pokračovalo. Soukup se vyjádřil, že „Myslím, že soudní řízení probíhá spravedlivě. Spravedlnost bývá někdy slepá, ale dnes to vypadá, že ne.“ Zdálo se, že Soukupa opouštěla dobrá nálada.

Napětí mezi rodiči

I když se Agátě a Jaromírovi podařilo dosáhnout dohody, mezi oběma rodiči stále panuje jisté napětí. Na soudním jednání spolu nepromluvili ani slovo a zdá se, že usmíření je stále v nedohlednu. Soudkyně sice oba rodiče pochválila za to, že se nakonec dohodli, ale zdá se, že válečná sekera mezi Agátou a Jaromírem zatím nebyla definitivně zakopána.

Zdroj: Ahaonline.cz