Učitelka pozvala své žáky na svatbu jako speciální doprovod

Všechny svatby jsou svým způsobem velmi speciální. Nevěsta a ženich vždy připraví svatbu podle svých přání a představ. Díky tomu je každá z nich naprostým originálem. Některé oslavy lásky jsou ale doopravdy odlišné. Na některých je velmi málo lidí, jinde jsou stovky hostů. Málokdy se ale stane, aby hned vedle nevěsty a ženicha stálo 19 lidí!

Žáci jsou součástí života své učitelky

Svatba učitelky žáků 5. třídy na základní škole se rozhodla, že chce mít skutečně nezapomenutelnou svatbu. Nejen pro ní, manžela a jejich rodiny, ale také pro její žáky. Proto je požádala, aby se stali jejími družičkami a družbami. Alexandra a její manžel Mason mohli samozřejmě děti jen pozvat na svatbu. I takový krok by byl dost netradiční. Oni se ale rozhodli pro něco jiného.

„Miluji je a jsou součástí mého života. Chci, aby tam byli se mnou, protože jsou to moji největší fanoušci,“ řekla šťastná nevěsta. Alexandra natočila okamžik, kdy se ptala svých studentů na tuto velkou věc. A video sdílela na TikToku, kde se během chvilky stalo virálním. Vidělo ho již více než 19 milionu uživatelů této sociální sítě.

Jedinečná svatba s mnoha družičkami a družbami

Všechny děti pochopitelně s nadšením souhlasili, že budou nedílnou součástí svatby své oblíbené učitelky. Dívky měly na sobě nádherné šaty a stály na straně nevěsty u oltáře. Chlapci zase vypadali velmi elegantně v oblecích a stáli po boku ženicha. Celý obřad byl velmi krásný, jedinečný a děti se skvěle bavily také na oslavě po obřadu.

„Strávím s nimi přes čtyřicet hodin týdně a své studenty opravdu miluji. A tak jsem si řekla, že by bylo docela zábavné zahrnout je do slavností místo toho, abych je měla jen v publiku. Chci jim dát tuto zvláštní část mého života. Chci, aby byli součástí, protože jsem tak hrdá na tvrdou práci, kterou letos odvedli, a na skutečnost, že nejen přežili pandemii, ale dařilo se jim v ní. A sledovala jsem, jak rostou jako lidé. V tomto školním roce si zaslouží být tam nahoře se mnou.“

Zdroj: viralhatch.com