Učitelka ve školce zkoumala, proč nikdy neviděla matku malé dívky

Učitelky ve školce si často všimnou věcí, které jiné lidi vůbec nenapadnou. Celé dny tráví s dětmi rodičů a pozorují samozřejmě jejich vztahy i samotné rodiče. Někdy si všimnou netradičních věcí, na které chtějí upozornit nebo se o nich dozvědět více. To byl případ učitelky, která se více soustředila na jednu malou dívku, kterou ve školce vždy vyzvedával pouze její otec.

Milá a klidná dívka

Učitelka byla ve školce poměrně nová a s dětmi i rodiči se zatím poznávala. Malá Maria si vždy hrála sama, a proto se jí Karina věnovala trochu více. Učitelky by neměly vyloučit žádné dítě, i když nemá zájem o hru v kolektivu.

Otec malé dívky byl mladý. Každé ráno ji přivedl a každé odpoledne ji odváděl domů. Dívka vypadala, že ve školce jen čeká, až pro ni znovu otec přijde a vezme ji domů. Muž byl k dceři velmi pozorný a evidentně ji miloval. Dívka vždy zůstávala ve školce jako poslední a nikdo jiný ji nevyzvedával.

Čtěte také: Tento bezpáteřní muž vyhodí svého psa z auta: podívejte se co udělá motorkář, který se rozhodne jet za ním

shutterstock.com

Tragédie v rodině

Učitelku zajímalo, proč je dívka ve školce od rána do večera a proč ještě neviděla její matku. Zeptala se na to své kolegyně, protože malé dívenky se na to ptát nechtěla. Druhá učitelka jí řekla, že dívce před rokem zemřela matka. Do té doby to bylo velmi veselé a aktivní dítě.

Po smrti matky se hodně změnila a uzavřela se do sebe. Otec na ni měl málo času, protože musel hodně pracovat a žádný jiný člen rodiny jim nemohl pomoci kvůli vysokému věku a špatnému zdraví. Jednoho dne byla Maria znovu ve školce jako poslední dítě a otec nepřicházel.

Jedno zpoždění otce jim změnilo život

Najednou se ozval telefon a dívčin otec se začal omlouvat: „Vychovatelka Karino, prosím odpusťte mi. Vyskytl se problém v práci a školka se za 20 minut zavírá. Nevím, co dělat.“ Karina mu v klidu odpověděla, aby si nedělal starosti. Vezme dívku na procházku a počkají na něj.

Ve stejný den pozval Karinu do kavárny. Od té doby jsou tito dva nerozluční a malá Maria má novou matku, která ji velmi miluje. Někdy člověk najde lásku na velmi nepravděpodobném místě a za okolností, které nejsou ideální. Osud má s námi ale své plány.

Zdroj: pukuotukas.com