Uršula Kluková udržuje harmonii: Šungitové kameny, jóga a kohoutí ocas!

Uršula Kluková, herečka a milovnice zvířat, je známá svými neobvyklými způsoby, jak se zbavit špatné energie a udržet se v harmonii. Její rituály zahrnují vykuřování bylinami, práci s kameny a speciální dýchání. Jedním z nejzajímavějších způsobů, jak rozhání špatnou energii, je použití kohoutího ocasu.

View this post on Instagram

A post shared by Pavel Hruška (@pavelhruska5991)

Šungitové koberce a vykuřování

Uršula Kluková pravidelně vykuřuje svůj byt bylinami, aby se zbavila špatné energie. Mezi její oblíbené bylinky patří třeba šalvěj, která má úžasné vlastnosti. Své rituály provádí s košťátkem, kterým se snaží rozmést kouř do všech koutů. Tímto způsobem přebíjí zlou energii a udržuje si harmonii.

Čtěte také: Žena porodila paterčata. Během půl roku ji manžel opustil

Šungit – kámen života

Jedním z nejdůležitějších prvků v rituálech Uršuly Klukové je šungit, kámen života. Tento kámen se těží hlavně v ruské Karélii u finských hranic. Uršula má doma spoustu kamenů a jedním z nich je šungitový kámen, který má pod postelí. Ráno rozbalí šungitový kobereček a chodí po něm dvacet minut. I když při tom necítí nic zvláštního, věří v léčivou sílu tohoto kamene.

Speciální dýchání a jóga

Uršula Kluková se také věnuje speciálnímu dýchání. Odebírá časopis Záhady života, kde objevila Rosťa Václavka, který je jejím novým guruem. Rosťa Václavka provádí hodinová dechová cvičení nazvaná Dýchánky. Uršula se k nim připojila a dýchá s ním.

Předtím, než začala cvičit speciální dýchání, pravidelně cvičila jógu. Jóga je pro ni způsob, jak udržet tělo i mysl v harmonii. Cvičením jógy si udržuje otevřený kanál k přijímání energie.

Milovnice zvířat

Uršula Kluková je známá svou láskou ke zvířatům. Nedávno však přišla o svého pejska Boba Emanuela Kalíška, což pro ni byla velká tragédie. Její kočka Becca Louisa je ztrápená stejně jako ona, protože spolu vyrůstali deset let. Uršula se snaží překonat tuto ztrátu a pohlíží na svou kočku jako na svou společnici.

Přístup k lidem

Uršula Kluková má ráda setkávání s lidmi a neomezuje se pouze na své kamarády. Vystupuje na besedách a je otevřená ke kontaktu s posluchači. Přesto si dává pozor na energii lidí kolem sebe. Sama cítí, když někdo má zlou energii a snaží se tomu vyhnout.

Zdroj: iDnes.cz