Už si mysleli, že jejich milované dítě nepřežije ale stal se zázrak

Někdy v životě dochází k situacím, které jednoduše nelze racionálně vysvětlit, a medicína je zde doslova bezmocná. Tento příběh má však naštěstí krásný konec, to však nic nemění na tom, že ho nelze racionálně vysvětlit!

Nick Schnarr a jeho manželka Brooklyn očekávali své třetí dítě. Měli již dvě zdravé dcery, nikdo neočekával komplikace, ale lékaři jim řekli něco strašného, co si nikdy nepřeje slyšet žádný rodič.

Cesta k Obrovskému Záhadě

Nick to popsal takto: „Brooklyn, moje manželka, byla těhotná. Před třemi nebo čtyřmi měsíci (byli jsme tak šokovaní, že se nám celé toto období zlilo do jednoho) jsme se dozvěděli, že náš syn trpí velmi závažným případem hydrocefalu. Stručně řečeno, měl příliš mnoho mozkomíšního moku.“

Čtěte také: Od 1. ledna 2024 se vám sníží příjem bez vašeho vědomí: Stát bude z vašich peněz odečítat, zjistěte, kolik to bude.

Je nepochybně náročné přijmout takovou diagnózu, zejména když se týká vašeho nerozvinutého dítěte. Obrátit se na nejlepší specialisty na hydrocefalus v dětské nemocnici v Cincinnati byla jediná možnost, která rodině dávala naději. Ale co následovalo, bylo zcela nečekané.

Narodil se Zázrak

„Brooklyn se přestěhovala do Cincinnati a žila v hotelu blízko nemocnice. Já jsem se snažil současně pracovat a zároveň co nejčastěji ji navštěvovat a starat se o naše dcery – Sophie a Lily. 8. července začala Brooklyn rodit. Ještě patnáct minut před císařským řezem jsem stále diskutoval s lékaři, zda použít dýchací trubici a odnést ji, pokud ji dítě nebude potřebovat.“

A potom se stalo něco úžasného. „Víte, co se stalo? Můj syn se narodil s křikem – to byl ten nejkrásnější zvuk, jaký jsem kdy slyšel!“

Toto bylo začátkem obrovského zvratu v příběhu. Malý chlapec se narodil živý a zdravý, ačkoli lékaři předpovídali opak. Jeho hlavička byla mírně větší, což bylo vše, co z této kritické diagnózy zbylo.

Záhadný Zázrak

Zeptal jsem se lékaře, jak se to stalo. „Doktor nám řekl, že to nedokáže vysvětlit… Neexistuje žádné lékařské vysvětlení toho, co se stalo. Jeho mozek podle všeho našel způsob, jak se sám očistit nebo někam odvést přebytečnou tekutinu. V poslední době stále slyším o božském zásahu a zázraku. Sestřičky s mnohaletými zkušenostmi byly ohromeny, ale šťastné.“

Tento případ se stal nejen záhadou, ale i zdrojem naděje pro mnohé. Lidé po celém světě se modlili za Nicka a jeho rodinu, dokonce i lidé, kteří je vůbec neznali. Rodina byla dojata podporou, kterou obdržela, a chtějí poděkovat všem za jejich modlitby a slova povzbuzení.

Nevíme si představit, jaké pocity a obavy museli Nick a Brooklyn prožívat, když se dozvěděli o diagnóze svého syna. Avšak nyní mohou slavit zázrak, který se stal jejich synem. Příběh Nicka Schnarra a jeho rodiny je připomínkou toho, že někdy přicházejí záhadné a nevysvětlitelné okamžiky v životě, které nás mohou překvapit a inspirovat k víře v zázraky. Jejich příběh nás učí, že naděje a víra mohou překonat i nejtěžší překážky a že láska a podpora od rodiny a přátel jsou nepostradatelnými pilíři v obtížných časech.