V 65 letech otěhotněla a porodí čtyřčata

Mít miminko je velkým požehnáním, především pro ty, kteří se o něj snaží klidně i několik let. Když se konečně zadaří, nastávající maminka se většinou snaží, aby byla co nejvíce v klidu, protože vymodlené dítě potřebujete v bříšku především růst. V tomto případě ale lékaři utrpěli velký šok. Těhotná byla 65letá žena.

https://www.econsejos.com/

Jak se může stát takový zázrak?

Lékaři nevěřili vlastním očím, když zjistili, že ve svých 65 letech žena znovu otěhotněla. Doma už přitom měla již 13 dětí od pěti různých otců. Žena nebrala žádné hormony, její manžel byl navíc ještě o dva roky starší. Oba už se těšili na zasloužený odpočinek a chtěli si užívat důchodu. Žena ale nebyla těhotná pouze s jedním dítětem. V její děloze se našla rovnou čtyři srdíčka.

Pro mnohé je to velké štěstí. Pro některé osoby je to ale známka sobectví a ješitnosti. Jak si může takto stará žena pořídit tolik dětí najednou? Kdo se o ně postará, když jejich matka tady už nebude? Žena se již v pokročilém věku rozhodla pro mimotělní oplodnění. Vajíčko a spermie ji bylo implantováno do dělohy. Musela se kvůli tomu přestěhovat na Ukrajinu, proto v Německu jsou také zákroky zakázané.

https://www.econsejos.com/

Malá miminka se narodila zdravá

Všechny čtyři děti se narodily zdravé, měly jen velmi malou podváhu, což vzhledem k počtu dětí a tomu, že v břiše neměly tolik místa, je normální. Nutno podotknout, že dvě miminka musela podstoupit zákroky, protože v mozku měla přebytečnou tekutinu. Také se jim rekonstruovala část stěny trávicího traktu.

Žena potvrdila, že je úžasné vidět, jak její děti rostou a vyvíjejí se. Snaží se je udělat šťastnými, stejně jako každá jiná máma. Je úplně jedno, jestli jí je dvacet nebo šedesát. Tato novopečená maminka se vyhýbá lidem, kteří ji kritizují, a je velmi pyšná na to, že se rozhodla jít proti proudu a děti si nechala. Na názory ostatních se nikdy neptá.

https://www.econsejos.com/