V Itálii se objevil obraz Ježíše v oblacích při západu slunce!

Věřící z celého světa se radovali a žasli nad nádhernou fotografií mraků při západu slunce. Na první pohled to může působit podivně, ale není se čemu divit. Italský umělec Alfredo Lo Brutto vyfotografoval nádherný záběr, na kterém mraky vypadají jako Ježíš s roztaženýma rukama. Skrz mraky navíc prochází slunce, takže to vypadá, že Ježíš na nebi celý září.

Jedinečná fotografie obletěla svět

Umělec byl výhledem okouzlen a musel ihned pořídit pár fotografií. „Nesdílím často obrázky na sociálních sítích, ale když jsem pořídil tento, okamžitě jsem měl pocit, že chci, aby je viděli ostatní, protože to bylo tak krásné.“ A mnoho lidí s ním naprosto souhlasí. Pro mnoho věřících jde o znamení, že Ježíš i Bůh jsou s námi neustále. Pro jiné jde možná jen o shodu náhod.

https://newsracerbd.com/

Mraky připomínali slavnou sochu z Brazílie

Mnoho uživatelů na sociálních sítích uvedlo, že mraky vypadají přesně jako osvětlená verze sochy Krista Spasitele v Rio de Janeiru v Brazílii. Tato socha je vyrobená z betonu a mastku. Jedná se o nejvyšší sochu Krista, která byla kdy postavena. Vysoká je neuvěřitelných 38 metrů a byla dokončena v roce 1931.

Není to poprvé, kdy lidé viděli Ježíše zvláštním způsobem

Tento jedinečný snímek byl pořízen z Piazza Sanseverino v Itálii. Ozářené mraky vypadají velmi zvláštně. Mají téměř lidské rysy a představují klasickou polohu Kristova požehnání, které je vyobrazeno na mnoha obrazech. Tento případ přitom není prvním, kdy lidé spatřili zjevení Ježíše. Loni Cathy Radar našla podobu Ježíše v krunýři kraba.

Víra je neuvěřitelně silná

Obraz Ježíše zachyceného v oblacích na nebi je pro mnoho lidí důkazem, že obraz Ježíše můžete najít kdekoli. Lidé, kteří tyto obrazy vidí v oblacích nebo jiných předmětech, je většinou vnímají jako požehnání a poselství od Boha. Víra v Boha je velmi silným přesvědčením, které dokáže změnit celý život. A věřících není málo. Není proto žádným překvapením, že se tato zjevení objevují po celém světě.

Zdroj: newsracerbd.com