Ve 32 letech váží muž téměř 300 kilogramů

Dvaatřicetiletý muž jménem Jason, který je považovaný za nejtlustšího muže v Británii, se bojí o svůj život. Ve svém věku váží neuvěřitelných 298 kilogramů a nedávno se ocitl na prahu smrti. Muž uvedl, že v červnu utrpěl sérii menších mrtvic, které ho přivedly do nemocnice, přičemž lékaři tvrdili, že nemá šanci přežít další den.

https://www.newsitamea.gr/

Ven ho museli dostávat jeřábem

Převoz do nemocnice rozhodně nebyl jednoduchý. Bylo zapotřebí 30 hasičů a více než 7 hodin, než muže dostali ven speciálním jeřábem z okna v domě jeho matky, kde Jason bydlel. Po ošetření byl přijat do pečovatelského domu, kde ale obviňoval zaměstnance z toho, že ho mučili hladem. Musel totiž zkonzumovat méně než 10 000 kalorií denně a přijmout méně než 1,5 litru tekutin.

https://youtu.be/gcKeJnMSKmA

Jason měl zakázáno jíst některé druhy ovoce, které obsahují tekutiny. Objevil se u něj totiž lymfedém na noze, který vyžadoval léčbu injekcemi. Muž chtěl dokonce upozornit policii na to, že v pečovatelském domě porušují jeho lidská práva. Jakmile byl z péče propuštěn, byl přemístěný do speciálního bungalovu s upravenými dveřmi, aby se mohl dostat ven, když bude potřebovat do nemocnice. Nezdravých návyků se ale nevzdal.

Čtěte také: Vyhnal z domu negativní energii. Stačil mu k tomu jednoduchý postup

Za jeho problémy prý může smrt otce

Jason tvrdí, že jeho posedlost jídlem pramení z deprese a traumatu z dětství, kdy ve věku 3 let ztratil otce. Začal si objednávat a jíst rychlé občerstvení, zpočátku tajně, když byla jeho matka pryč, ale jak rostl, stával se na něm závislý. Několikrát se snažil zhubnout, chtěl podstoupit bandáž žaludku, to mu ale nebylo kvůli vysoké nadváze umožněno.

https://www.newsitamea.gr/

Jason se po letech dostal do bodu, kdy za jídlo a nápoje utrácel 10 000 dolarů ročně. Z toho, že byl umístěn do pečovatelského domu, byl podle svých slov velmi překvapený, nečekal, že se v něm ocitne tak brzy. Nyní sní čtyři sáčky chipsů a vypije tři litry coly denně. Zároveň odmítá vyjít z domu, byť s pomocí, protože se bojí budoucnosti.

https://www.newsitamea.gr/

Zdroj: newsitamea.gr