Věděli jste, že byla Marilyn Monroe těhotná? Matkou se bohužel nestala

Marilyn Monroe je po mnoho let velmi milovanou herečkou, ke které ostatní herci dodnes vzhlíží. I přesto, že se její život hodně probíral v časopisech, některé informace si herečka nechala pro sebe. Dokonce si je vzala do hrobu. Jedna z nich nedávno vyplavala na světlo a stala se naprostou senzací. Ukázalo se, že Marilyn byla těhotná!

https://readme.group/

Fotografie byly tajemstvím po celá léta

Blízká přítelkyně Marilyn Monroe Frieda Hull pořídila exkluzivní fotografie těhotné herečky. Podařilo se jí uchovat všechny fotografie v tajnosti a bezpečí po mnoho let. Hull byla hrdá na to, že dokázala udržet tajemství filmové herečky po zbytek svého života. Frida bohužel zemřela v roce 2014. Fotografie i další věci Fridy šli do aukce, ale fotografie zůstaly v blízkosti její rodiny.

https://readme.group/

Rodinný přítel Fridy, jistý Tony Michael, se stal novým majitelem těchto jedinečných snímků, které chtěl vidět celý svět. Marilyn byla na fotografiích v zajímavé situaci. Těhotenské bříško bylo viditelné, ale nebylo nijak velké. Herečka na fotkách vypadá velmi šťastně a uvolněně. Bylo vidět, že je fotila její blízká kamarádka.

Čtěte také: Otec se rozhodl postarat se o své dítě s Downovým syndromem

https://readme.group/

Marilyn toužila být matkou, ale nikdy se jí to nepodařilo

Dokonce i herečka jako Marilyn snila o tom, že se jednoho dne stane matkou. Podle Fridy byl otcem dítěte Yves Montand. Marilyn otěhotněla, když jí bylo 34 let. Bohužel se matkou nikdy nestala, i když po tom velmi toužila. O své dítě během těhotenství přišla, což ji velmi silně zasáhlo a zcela zlomilo. Poté se jí to již nikdy nepodařilo.

https://readme.group/

Lidé si myslí, že slavní lidé nemají problém s početím dítěte, ale není to pravda. Herečka Jennifer Aniston nedávno také promluvila o svém boji s neplodností a touhou po dítěti, která se nikdy nenaplnila. Stejně jako Marilyn Monroe, ani ona se nikdy nestane maminkou. Oběma ženy dosáhly úžasné kariéry, která jim alespoň částečně kompenzuje touhu po dítěti.

https://readme.group/

Zdroj: readme.group