Veškerou pozornost na svatbě na sebe strhl dvouletý chlapec

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů ve vztahu dvou lidí a každá nevěsta chce být středem pozornosti. Nevěsta Kristie Mihelin na své svatbě sice nebyla hlavní hvězdou, ale tentokrát jí to vůbec nevadilo – veškerou pozornost na sebe totiž strhl její dvouletý syn. A není divu. Jeho reakce dojímá celý svět.

Malý syn se neudržel, když viděl maminku

Kristie a její manžel Bobby museli kvůli pandemii svatbu odložit, než se nakonec vzali v Michiganu. Během této doby se stali hrdými rodiči syna Piersona. Už od jeho narození plánovali, že jim jejich syn na svatbě ponese prstýnky, a tak se také stalo. Pierson stál u oltáře po boku svého otce, když uličkou začala kráčet Kristie v krásných bílých šatech za zvuku její oblíbené písně.

https://madlyodd.com/

Pierson nedokázal ovládnout své nadšení, když svou maminku viděl tak krásně oblečenou. Nejdříve na ní radostně zakřičel „Ahoj, mami!“, poté jí začal mávat, a nakonec se k ní rozběhl s rozpřaženýma rukama. Od ostatních svatebčanů se dočkal bouřlivého potlesku, kterým ho povzbuzovali. Kristie mu samozřejmě neodepřela pořádné objetí a nemohla se ubránit smíchu, ale ani slzám štěstí a dojetí.

Čtěte také: Monika Bagárová má nový účes: Z dvacítky na padesátku! Podívejte se sami!

https://madlyodd.com/

Pochod dokončila spolu se synem

Kristie nakonec svatební pochod uličkou dokončila ruku v ruce se svým synem a svým bratrem Kirkem. Ačkoliv byl tento okamžik zcela spontánní a neplánovaný, podle jejích vlastních slov to nemohlo dopadnou lépe. Pierson totiž dokonale vystihl atmosféru a dal bezprostřední průchod svým vlastním emocím.

https://madlyodd.com/

Kristie řekla, že to byl nej nejkrásnější okamžik v jejím životě. Ihned po tom, co se k ní Pierson rozeběhl, by mohla svatba skončit a ona by přesto byla tou nejšťastnější nevěstou. Okamžik si užili jak hosté, tak oba novomanželé. Piersonovo nadšení přitom rozproudilo celou oslavu, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Nevěsta nakonec vše uzavřela tím, že by tento výjimečný okamžik za nic na světě nevyměnila a že její svatba byla perfektní.

https://madlyodd.com/

Zdroj: madlyodd.com