Virální fotka muže zachytila poslední pivo se syny v nemocnici

Na sociálních sítích se objevila fotografie muže, který si užívá s rodinou poslední pivo ve svém životě. Tento obrázek rezonoval s mnoha lidmi po celém světě. Viděli ho tisíce lidí a mnoho z nich se podělilo také o svůj rodinný příběh. Tato fotografie dokazuje, že poslední chvíle s rodinou mohou být plné smíchu a radosti ze společných chvilek a vzpomínek.

Obraz umírajícího člověka nemusí být vždy smutný

Starý muž skončil v nemocnici a blížil se jeho konec. Místo sebelítosti si ale zvolil něco jiného. Rozhodl se, že si chce vychutnat poslední pivo se svými syny. Norbert Schemm z Appletonu ve Wisconsimu měl krásný život a miloval své syny. Proto s nimi chtěl strávit své poslední chvilky při činnosti, kterou spolu dělali velmi rádi.

https://www.ndtv.com/

Obrázek byl pořízen jen pár hodin předtím, než muž na nemocničním lůžku zemřel. Vedle něj stála jeho žena Joanne a synové Bob, Tom a John. Všichni měli v ruce lahev piva a usmívali se od ucha k uchu. V posledních hodinách svého života mluvil a smál se se svou rodinou. A samozřejmě usrkával svůj oblíbený nápoj. Takový konec by si jistě přálo hodně lidí.

Čtěte také: Tohle nechce zažít žádná dívka ve svém životě! Otec přiměl svou dceru, aby si oholila hlavu jako trest.

Ukázalo se, že něco podobného dělá hodně lidí z celého světa

Virální fotografii zveřejnil jeho vnuk Adam. Pod příspěvkem se začal množit obrovský počet komentářů od lidí, kteří s jeho posledními chvilkami shodovali. Mnoho lidí se totiž rozloučilo se svými blízkými velmi podobným způsobem. A díky tomuto příspěvku se rozhodli, že se podělí také o svůj příběh. Některým lidem to může připadat zvláštní, ale konec života nemusí být depresivní.

https://www.ndtv.com/

Splnit poslední přání a dopřát svým blízkým nádherné poslední chvíle, je to nejlepší, co pro ně můžete udělat. Někteří se loučili v nemocnici s blízkými s panákem koňaku v ruce nebo s jiným alkoholem. Poslední skleničku si užilo mnoho lidí. Zaručeně to není tradiční způsob, jak se rozloučit s blízkou osobou, ale jde o krásný způsob rozloučení. A poslední pozitivní vzpomínku.

https://www.ndtv.com/

Zdroj: ndtv.com