Vlásky malého miminka byly vidět i na ultrazvuku

Znáte některá vlasatá miminka? Většinou se při porodu nestává, že se narodí miminko, které by mělo plnou hlavu vlasů. Tento pár byl velice překvapený, protože už na ultrazvuku bylo vidět, že jejich dítě bude mít plno vlasů hned po svém narození. Nebyli tak ani překvapeni, když se tak skutečně stálo a mladá žena porodila dítě s plnou hlavou vlasů.

https://www.tudasfaja.com/

Natasha porodila holčičku, kterou obdivuje celý svět

Natasha Grent patří mezi maminky, kterou zastavují téměř všichni. Když si vyjde s kočárkem na procházku, stává se středem pozornosti. Osmadvacetileté ženě se totiž narodilo miminko, které mělo tolik vlasů, že jich tolik nemají děti ani ve věku tří let.

https://www.tudasfaja.com/

Proto se pokaždé někdo podívá do kočárku, jestli je to skutečně pravda. Malé Holly je opravdovým lákadlem a Natashe dělá dobře, že je její holčička tolik obdivovaná.

Čtěte také: Kvůli nízkému věku zamítli mamograf. Dívka ve svých 29 letech zjistila, že má rakovinu prsou ve 4. stádiu!

https://www.tudasfaja.com/

U Holly bylo předem jasné, že bude mít plno vlasů. Už na ultrazvuku, který se dělá ve 20. týdnu těhotenství, bylo jasně vidět, že holčička bude mít vlasů tolik, že by je mohla rozdávat. Ve skutečnosti tomu bylo právě tak.

https://www.tudasfaja.com/

Už při narození měla krásné, tmavé vlasy, které rozhodně podědila po svých rodičích. Holly jsou aktuálně čtyři měsíce a vypadá to, že už jako miminko rozjede slibnou kariéru.

https://www.tudasfaja.com/

Její rodiče nejsou z vlasů tolik nadšení

I když je Holly velmi krásná holčička, její rodiče z jejich delších vlasů nejsou tolik nadšení. Protože je už tak malé miminko náročnější na péči, mýt ji vlasy, foukat je fénem a vůbec je upravovat je pro ně velmi náročné.

https://www.tudasfaja.com/

V takovém případě se ale nedá nic dělat. Navíc mají rodiče doma děťátko, které je pouze jedno z mála. Nestává se často, že by se miminko narodila s černými vlasy.

https://www.tudasfaja.com/

Dítě s vlásky se sice rodí, ale je jich velmi málo. Holly navíc patří mezi takové, které mají tmavé vlasy, navíc husté. Děti se většinou narodí pouze s několika vlasy na hlavě, které pak postupně houstnou a stávají se zřetelnějšími.