Většina rodičů se nemůže dočkat, až se konečně ve 20. týdnu těhotenství dozví, jaké pohlaví má dítě, které očekávají. Když víte, zda je to chlapec nebo dívka, můžete si pohodlně připravit pokoj, nakoupit oblečení a veškeré vybavení, doplňky a pochopitelně také vybrat krásné jméno, které dítě ponese celý život. Někdy ovšem dojde k velkému překvapení. Většinou jde o náhodu, ale v tomto příběhu rozhodně ne. Překrásné překvapení připravila pro svého otce jedna z jeho dcer.

Muž se dočkal obrovského překvapení

Život tohoto dědečka mu nepřinesl mnoho překvapení. Alespoň do doby, než otěhotněla jedna z jeho dcer a vymyslela ho pro něj. James Keleman byl během celého života obklopen ženami. Vyrůstal se dvěma sestrami, poté měl čtyři dcery a jeho první dvě vnoučata byla také malá děvčátka. Když jedna z jeho dcer, Carie, oznámila, že je těhotná s druhým dítětem a bude mít znovu holčičku, James se smířil se svým osudem, že se mužského potomka jednoduše nedočká.

Když Carie porodila druhé dítě, Jamesovu třetí vnučku, celá rodina se na ni šla podívat do porodnice. Pak přišlo skutečně velké překvapení. O holčičku totiž vůbec nešlo! První chlapec přišel do rodiny svého dědečka, protože se ukázalo, že jeho dcera po celou dobu těhotenství lhala o pohlaví dítěte. Chtěla otce i zbytek rodiny překvapit, protože se jednalo o prvního chlapce rodiny a emoční reakce novopečeného dědečka byla opravdu intenzivní. Dokonce se rozplakal štěstím.

A to nejlepší nakonec!

Celá situace byla velmi dojemná a plná emocí. Ještě dojímavější se ovšem stala krásná náhoda. Narozeniny dědečka jeho prvního a jediného vnuka připadají na stejný den a malý chlapec byl také pojmenován po svém milujícím dědečkovi. Malý James s velkým Jamesem tedy slaví narozeniny ve stejný den a muž je velmi rád, že má konečně po svém boku dalšího muže. Šťastnějšího dědečka bychom hledali jen těžko!

Sdílejte článek