Vnuk se stal pečovatelem babičky, aby nemusela do pečovatelského domu

Mladý muž jménem Chris Punsalan se stal virálním na sociálních sítích, a to z toho nejlepšího důvodu. Tento 29letý muž, hudebník a tvůrce obsahu na sociálních sítích má na sítích stovky tisíc sledujících.

mypositiveoutlooks.com

Většina obsahu, který přitahují uživatele, se týká jídla, tance nebo vtipných videí. Sociální sítě tohoto mladého muže jsou věnované jeho babičce, o kterou se stará.

Jedinečný obsah mladého muže

Chris se původně na sítích zaměřoval na hudbu, ale nyní ukazuje svým sledujícím každodenní rutinu s jeho babičkou. Babička měla původně pečovatele, který se staral o starší lidi a Chris mu někdy pomáhal.

Čtěte také: Chlapec nechal psa v útulku. Neuvěříte, proč to udělal!

Chris s babičkou vyrůstal, a proto se nikdy nepovažoval za jejího pečovatele. Jednoduše se staral o to, aby se měla dobře.

mypositiveoutlooks.com

V roce 2015 původní pečovatelka již nemohla docházet za babičkou. Rodina stála před těžkým rozhodnutím. Museli by najmout novou pečovatelku na plný úvazek nebo dát babičku do pečovatelského domu.

mypositiveoutlooks.com

Chris jim volbu hodně usnadnil. Okamžitě řekl, že babička do žádného ústavu nepůjde, protože se o ni bude starat sám na plný úvazek.

Nádherné gesto od milujícího vnuka

„Řekl jsem si, že bych raději byl tím, kdo se o ni postará, než abych ji přivedl do domácí péče. Nebyl jsem k domu donucen, ale cítil jsem, že je mou povinností zakročit a převzít zodpovědnost. Teď si nedokážu představit, že by můj život byl jiný,“ řekl mladý influencer. Nyní své babičce věnuje svůj veškerý čas a přitom jejich aktivity pravidelně natáčí a dává na sociální sítě.

První příspěvek s babičkou dal na TikTok v roce 2019 a příspěvek získal 25,7 milionů zhlédnutí. Netušil, že by takový obsah mohl mít takový úspěch. On se chtěl jen podělit o svůj čas s jednou z nejdůležitějších žen jeho života. Kvůli velkému zájmu začal nahrávat také další videa a tvorba tohoto obsahu baví jeho sledující, ale také samotného muže i jeho babičku. Nyní jsou šťastní všichni.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com