Voda je nejdůležitější součástí našich životů

Nedostatek hydratace může být velmi závažné následky. Zdraví je velmi důležité, a pokud tělu a organismu nedodáme pravidelnou dávku vody, odmění se nám tím, že nebude správně fungovat. Japonci například dodržují tradici, při které pijí ráno čtyři sklenice vody, a vědí moc dobře, proč to dělají. Má to pozitivní vliv na jejich zdraví a také vypadají dobře. Hydratovaná pleť je vypnutá a vypadá mladší.

https://www.babcineprzepisy.pl/

Výzkumy ukazují, že dlouhověkost si můžete zajistit pitím vody

Co přesně udělá s vaším tělem, když vypijete 4 sklenice vody každé ráno? Zmírníte například menstruační křeče, zbavíte se závratí nebo migrén. Také bude mít účinky na jiné oblasti vašeho zdraví. Zkuste pít čtyři sklenice vody každé ráno po dobu 30 dní a zjistíte, že si snížíte krevní tlak, pokud vydržíte jen deset dní, nevadí to.

Zbavíte se žaludečních potíží. Hladina cukru také může poslechnout, proto je vhodné před začátkem kúry zajít k lékaři a nechat si udělat testy, abyste pak mohli výsledky porovnat. Na začátku dne, jak vstanete z postele, vypijte 160 ml vody. Poté si vyčistěte zuby, ale počkejte se snídaní ještě 45 minut. Po této době si můžete dát první jídlo. Před dalšími jídly ale nejezte ani menší porce.

https://www.babcineprzepisy.pl/

Pročistíte si organismus

Pro lidi, kteří takového systému nevěří, se doporučuje začít s jednou sklenicí vody, a postupně se dostanete až na 4 sklenice vody každé ráno. Uvidíte, že nebudete mít tak velký hlad. Navíc si skvěle detoxikujete tělo a pročistíte celkový organismus. Pozitivní vlivy na pleť budou jasně viditelné už za několik dní. Možná pak tolik nebudete myslet na to, kolik toho máte vypít, protože část denního limitu budete mít splněnou už ráno.

Vyhnout se můžete mnoha zdravotním problémům. Nezapomínejte, že nejen voda je tekutina. Dostanete je do sebe také jezením zeleninových nebo masových vývarů nebo jiných polévek, které obsahují hodně vody. Do příjmu tekutin se počítají také různé druhy čajů nebo minerálních vod.

https://www.babcineprzepisy.pl/

Zdroj: babcineprzepisy.pl